Dámska bielizeň

Intímna hygiena: Viete, ako sa ideálne starať o citlivé partie?

Starostlivosť o intímne partie sa môže zdať ako úplne banálna vec – až 74 % žien však aspoň raz za život zápasí s rôznymi vaginálnymi problémami, ktorých častou príčinou je práve nesprávna či nedostatočná intímna hygiena. Zistite, prečo na voľbe mydla záleží aj ako pohodu intímneho prostredia ovplyvňujú menštruačné pomôcky.

Čítať ďalej

Novoročné predsavzatie trochu inak: Ako dôjsť tam, kde chcete byť?

S novým rokom väčšinou prirodzene prichádza aj vôňa nových diárov, túžba plánovať a bilancovať. Nepopísaný list so sľubnými vyhliadkami nám dáva nádej, že teraz bude všetko inak. Zabudnite na predsavzatie a prečítajte si, ako si naplánovať rok, ktorý bude úžasný a hlavne váš.

Čítať ďalej

Tipy na vianočné darčeky 2022: Pre ženy, mužov aj pre dobrú vec

Hovoríte si, ako je možné, že už budú zase Vianoce? Ak sa niekde medzi panikou a pracovným zhonom snažíte vymyslieť darčeky pre svojich najbližších, čítajte ďalej. Pripravili sme pre vás článok plný inšpirácie na výnimočné darčeky pre ešte výnimočnejšie ženy aj mužov vo vašom okolí.

Čítať ďalej

Jednoduché tipy, ako na jeseň posilniť imunitu a byť fit

Príroda hrajúca všetkými farbami, ranná hmla a kuchyňa prevoňaná jablkovým koláčom. Jesenná idylka ako maľovaná, teda kým sa o vás nepokúsi nejaký bacil. Zistite, ako posilniť svoju imunitu a vyzbrojiť svoje telo na chrípkové obdobie.

Čítať ďalej

Cvičenie doma: Ako na to, aby vás dlhodobo bavilo?

Pandémia je síce preč, určitá adaptácia na nové zvyky však pretrváva dodnes. Z obývacích izieb sa stali nielen kancelárie, ale aj posilňovne. Ak ste si aj vy zvykli cvičiť hlavne doma a preplneným fitness centrám sa skôr vyhýbate, čítajte ďalej. Máme pre vás tipy, ako si dlhodobo udržať motiváciu vyťažiť z domáceho cvičenia maximum.

Čítať ďalej

4 tipy, ako sa v posteli cítiť sebavedome a sexy

Vedeli ste, že len 1 žena z 10 sa cíti s partnerom v posteli sexy? Čo sa posteľového sebavedomia týka, oveľa lepšie sú na tom podľa britského prieskumu zdravotnej kliniky Euroclinix muži. Čím to je a ako sa konečne začať cítiť ako bohyňa? Máme pre vás pár tipov, ktoré vám možno pomôžu.

Čítať ďalej

Ste bez energie? 7 tipov, ako vyzrieť na jarnú únavu

Vonku sa na nás smejú prvé jarné lúče, všetko kvitne a Vy sa aj napriek tomu cítite pod psa? Netreba si nič vyčítať ani do seba liať hektolitre kávy –možno vás totiž postihla jarná únava. Ako sa jej čo najrýchlejšie zbaviť a nabrať po zime druhý dych? Poradíme vám.

Čítať ďalej

Bolesť pŕs v tehotenstve: Ako ju zmierniť?

Veľa žien považuje tehotenstvo za jedno z najkrajších období v živote, hoci ho sprevádza aj celý rad nepríjemností. Bolesť pŕs sa dá považovať za jednu z nich a väčšina žien ju pocíti už v ranom tehotenstve. Ako dlho bolesť pŕs v tehotenstve trvá a dá sa nejako zmierniť?

Čítať ďalej