Vážení zákazníci, objednávky prijaté do 15. 12. 2021 budú doručené do Štedrého dňa, po tomto dátume budú objednávky vybavené a expedované až 5. 1. 2022 z dôvodu konania inventúry. Ďakujeme za pochopenie.

Výmena a vrátenie tovaru

V prípade, že Vám dodaný tovar nebude vyhovovať, je možné tovar vymeniť alebo vrátiť do 14-tich dní od prevzatia tovaru nasledujúcim spôsobom.

Výmena
1. Tovar pošlite doporučene na adresu: Hanesbrands Slovakia s.r.o., Kollárova 12, 902 01 Pezinok
2. Do balíčku pripíšte číslo objednávky, za akú farbu a veľkosť chcete vrátený tovar vymeniť. Môžete vyplniť formulár a vložiť ho k vrátenému tovaru. V prípade výmeny za iný tovar v rozdielnej hodnote Vás budeme kontaktovať o prípadnom doplatku / preplatku.
3. Akonáhle obdržíme späť nevyhovujúci tovar, odošleme Vám nový na adresu z objednávky.
4. V prípade nesprávne vychystaného tovaru v objednávke zo strany e-shopu www.bellinda.sk nám napíšte na e-mail: bellinda@hanes.com

Vrátenie
1. Tovar pošlite doporučene na adresu: Hanesbrands Slovakia s.r.o., Kollárova 12, 902 01 Pezinok
2. Do balíčku pripíšte číslo účtu, na ktoré chcete peniaze za tovar vrátiť. Môžete vyplniť vratkový formulár a vložiť k vrátenému tovaru.
3. Akonáhle obdržíme späť nevyhovujúci tovar, odošleme Vám peniaze na uvedený účet, najneskôr do 14-tich dní od dňa doručením tovaru predávajúcemu. 
Bellinda používa Cookies, aby Vám mohla ponúknuť tie najlepšie služby. Pokračovaním súhlasite s využívaním Cookies na Bellinda stránkach. Čítajte viacej