Vážení zákazníci, objednávky prijaté do 17. 12. 2023 budú doručené do Štedrého dňa, po tomto dátume budú objednávky vybavené a expedované až 5. 1. 2024 z dôvodu konania inventúry. Ďakujeme za pochopenie.
Bonus program
Bellinda bonusový program je vernostným programom spoločnosti Bellinda Slovakia s.r.o., vďaka ktorému ušetríte peniaze za to, že u nás nakupujete. Je určený pre všetkých už registrovaných ako aj novo registrovaných zákazníkov e-shopu Bellinda.sk. Registrovať sa môžete tu alebo pri prvom nákupe cez e-shop.

Vernostný program šetrí zákazníkovi pri ďalšom nákupe peniaze. Po 30-tich dňoch od zaplatenia objednávky Vám načítame na Bellinda účet 10% z hodnoty nákupu zaokrúhlené na celú sumu (bez dopravy a poštovného). O navýšení Bellinda účtu budete informovaný e-mailom. Stav účtu je možné priebežne sledovať po prihlásení na Bellinda.sk. Čiastku na Bellinda účte je možné zvyšovať opakovanými nákupmi a je možné uplatniť ju na ľubovoľný nákup (len na zaplatenie tovaru, nie je možné uplatniť ju na úhradu dopravy). Minimálna hodnota platby s využitím bonus bodov je stanovená na 3 €. V prípade, že tovar vrátite, nebude načítaných 10% na Váš Bellinda účet z celej hodnoty objednávky, v ktorej ste sa rozhodli tovar vrátiť.

Príklad:

Nakúpite za 35 €, čiastka bez dopravy (GLS) a dobierky je 30,90 €, na Bellinda účet sa Vám načíta 3 €.
Pre využitie sumy z Bellinda účtu je pri nákupe nutné prihlásenie pod Vaším užívateľským účtom. V košíku v poslednom kroku "Platba" uvidíte, koľko môžete využiť bonus bodov a kliknete na políčko "Aplikovať". Využiť možno vždy celú sumu.

Platnosť bodov je obmedzená na 6 mesiacov od načítania prvých bodov. 14 dní pred ukončením platnosti bodov Vás budeme informovať e-mailom.

Tento bonusový program je platný od 1. mája 2014.