Vážení zákazníci, objednávky prijaté do 17. 12. 2023 budú doručené do Štedrého dňa, po tomto dátume budú objednávky vybavené a expedované až 5. 1. 2024 z dôvodu konania inventúry. Ďakujeme za pochopenie.
Značky
BELLINDA
Obľúbená značka spodnej bielizne a pančuchového tovaru prináša inovatívne produkty zaručujúce maximálny komfort. História značky sa začala písať v Krásnej Lípe, kde Josef Heinrich Vatter v roku 1882 začal vyrábať pančuchové nohavice a ponožky. Názov Bellinda pochádza z výrazu "Bella Linda", čo je latinský preklad názvu severočeského mesta Krásna Lipa. 

Bellinda ponúka široký rad pančuchového tovaru, dámskej a pánskej spodnej bielizne. Nechýba aj zaujímavý rad dámskych a pánskych ponožiek. Od roku 2015 je po novom pánske prádlo pod samostatnou značkou Bellinda MEN. 
 
DIM
Príbeh značky DIM začína v roku 1953. Meno bolo odvodené od francúzskeho výrazu "dimanche" (v preklade nedeľa). Prvé pančuchové nohavice z DIMu boli totiž určené na nosenie v nedeľu. V roku 1956 DIM predstavuje prvé pančuchové nohavice bez švov na nohách. V roku 1975 rozširuje kolekciu o dámske spodné prádlo a v roku 1986 o prvé samodržiace pančuchy DIM Up. DIM nezabudol ani na pánov a v roku 1987 predstavil pánsku kolekciu spodnej bielizne. Ďalšiu revolučnú novinku uviedol DIM na trh v roku 2001. Išlo o podprsenku z jedného kúska materiálu vyrezanú laserom s názvom Body Touch. Táto technológia je dnes používaná aj pri výrobe pančuchových nohavíc pod rovnakým menom. DIM nezabudol ani na špecializované predajne predstavením luxusnej kolekcie DIM Signature. V neposlednom rade DIM ponúka aj aktívny textil - tvarujúcu bielizeň a pančuchové produkty pod názvom DIAM 's.

DIM SPORT
Kolekcia DIM SPORT sa zameriava na „WELLNESS“ a na mierne až stredné „ŠPORTové“ aktivity. Ponúka rad športového oblečenia pre pohodu so zameraním na POHODLIE a SLOBODU POHYBU.
DIM Sport umožňuje cítiť sa dobre pri každej vnútornej i vonkajšej aktivite, pretože DIM je expertom na telo aj textil. DIM ponúka čistý štýl, jemnosť a produkty s technickými detailmi za dostupnú cenu.
 
WONDERBRA
Wonderbra je značka luxusnej spodnej bielizne. Produkty tejto svetovej značky nosia aj slávne osobnosti. V roku 1994 sa modelka Eva Herzigová presadila vo svete módy vďaka reklame na podprsenky Wonderbra. Úplnou senzáciou sú najmä podprsenky s push-up efektom a je známe, že aspoň jednu jedinú by vo svojom šatníku mala mať každá žena. 
 
PLAYTEX
Playtex je celosvetovo známa značka spodnej bielizne pre ženy, ktoré chcú vyzdvihnúť podstatu svojej ženskosti a docieliť tak perfektnú eleganciu. Vďaka mnohoročným skúsenostiam ponúka Playtex spodné prádlo, ktoré dokonale padne a zaistí podporu a pohodlie vo všetkých veľkostiach vrátane nadmerných. Tomu napomáha aj spolupráca s vedeckými inštitútmi, ktorá umožňuje tvorbu inovatívnych a perfektne padnúcich produktov s dôrazom kladeným na ženskosť.