Poradňa

Novoročné predsavzatie trochu inak: Ako dôjsť tam, kde chcete byť?

S novým rokom väčšinou prirodzene prichádza aj vôňa nových diárov, túžba plánovať a bilancovať. Nepopísaný list so sľubnými vyhliadkami nám dáva nádej, že teraz bude všetko inak. Zabudnite na predsavzatie a prečítajte si, ako si naplánovať rok, ktorý bude úžasný a hlavne váš.

Čítať ďalej

Obdobie vianočných večierkov sa blíži. Užite si ich s gráciou

Sviatočná atmosféra, šampanské a kopy dobrého jedla. Kto by nemiloval vianočné večierky? Keď sa ich ale počas decembra zíde 5, nadšenie ľahko vystrieda stres. Máme pre vás tipy, ako si obdobie firemných večierkov užiť naplno a príjemne sa naladiť na Vianoce.

Čítať ďalej

Tipy na vianočné darčeky 2022: Pre ženy, mužov aj pre dobrú vec

Hovoríte si, ako je možné, že už budú zase Vianoce? Ak sa niekde medzi panikou a pracovným zhonom snažíte vymyslieť darčeky pre svojich najbližších, čítajte ďalej. Pripravili sme pre vás článok plný inšpirácie na výnimočné darčeky pre ešte výnimočnejšie ženy aj mužov vo vašom okolí.

Čítať ďalej

Jednoduché tipy, ako na jeseň posilniť imunitu a byť fit

Príroda hrajúca všetkými farbami, ranná hmla a kuchyňa prevoňaná jablkovým koláčom. Jesenná idylka ako maľovaná, teda kým sa o vás nepokúsi nejaký bacil. Zistite, ako posilniť svoju imunitu a vyzbrojiť svoje telo na chrípkové obdobie.

Čítať ďalej

Jesenné trendy 2022: Trblietky, sports luxe a svetre po babičke

Trendy sú preslávené tým, že sa neustále vzďaľujú a potom zase vracajú. Inak tomu nie je ani v prípade módnej inšpirácie na jeseň a zimu 2022. Ako vám tento rok poslúži sveter po babičke a prečo sú ihly k teplákom tou najlepšou voľbou? Nenechajte si ujsť posledný report z prehliadkových mól.

Čítať ďalej

Ako si účinne vyčistiť hlavu? Skúste spanie v prírode, pešiu púť alebo terapiu tichom

Rovnako ako domácnosť, aj naša hlava potrebuje z času na čas poriadne upratať. Lenže čo keď vás relax na pláži nebaví a vypísať si myšlienky na papier sa vám zdá málo? Nevadí. Existujú aj menej tradičné spôsoby, ako upokojiť myseľ a vrátiť sa k sebe samým. Metličky do rúčky a ide sa upratovať!

Čítať ďalej

Cvičenie doma: Ako na to, aby vás dlhodobo bavilo?

Pandémia je síce preč, určitá adaptácia na nové zvyky však pretrváva dodnes. Z obývacích izieb sa stali nielen kancelárie, ale aj posilňovne. Ak ste si aj vy zvykli cvičiť hlavne doma a preplneným fitness centrám sa skôr vyhýbate, čítajte ďalej. Máme pre vás tipy, ako si dlhodobo udržať motiváciu vyťažiť z domáceho cvičenia maximum.

Čítať ďalej

Pohodlná menštruácia? Zistite, ako sa počas svojich dní cítiť lepšie

Svoje dni, jahodové dni, tetuška Irma – nech už menštruáciu nazývate akokoľvek, pravdepodobne si každý mesiac prajete jediné: aby vás toľko nebolelo brucho a mohli ste normálne fungovať. Ako si toto obdobie čo najviac spríjemniť a nevnímať ho iba ako nutné zlo? Inšpirujte sa našimi tipmi.

Čítať ďalej