Poradňa

4 tipy, ako sa v posteli cítiť sebavedome a sexy

Vedeli ste, že len 1 žena z 10 sa cíti s partnerom v posteli sexy? Čo sa posteľového sebavedomia týka, oveľa lepšie sú na tom podľa britského prieskumu zdravotnej kliniky Euroclinix muži. Čím to je a ako sa konečne začať cítiť ako bohyňa? Máme pre vás pár tipov, ktoré vám možno pomôžu.

Čítať ďalej

Ste bez energie? 7 tipov, ako vyzrieť na jarnú únavu

Vonku sa na nás smejú prvé jarné lúče, všetko kvitne a Vy sa aj napriek tomu cítite pod psa? Netreba si nič vyčítať ani do seba liať hektolitre kávy –možno vás totiž postihla jarná únava. Ako sa jej čo najrýchlejšie zbaviť a nabrať po zime druhý dych? Poradíme vám.

Čítať ďalej

Bolesť pŕs v tehotenstve: Ako ju zmierniť?

Veľa žien považuje tehotenstvo za jedno z najkrajších období v živote, hoci ho sprevádza aj celý rad nepríjemností. Bolesť pŕs sa dá považovať za jednu z nich a väčšina žien ju pocíti už v ranom tehotenstve. Ako dlho bolesť pŕs v tehotenstve trvá a dá sa nejako zmierniť?

Čítať ďalej

Ako sa starať o pančuchy a silonky, aby dlho vydržali?

Pančuchy a silonky sú pravdepodobne najporuchovejším kúskom v dámskom šatníku. Poznáte to - chcete si vziať obľúbenú sukňu, ale reprezentatívne silonky nikde. A keď si už nejaké oblečiete, celý deň myslíte na to, aby sa vám nezatrhli. Je vám to povedomé? Potom určite oceníte tipy, ako sa starať o pančuchy či silonky, aby vydržali pekné čo najdlhšie.

Čítať ďalej

5 tipov, ako zo zimy vyťažiť maximum (a užiť si ju)

Zima dokáže byť krásna – minimálne na horách, ale aj pekne otravná a dlhá. Pokiaľ ani vy dlhým mrazivým dňom s minimom slnečného svitu práve nefandíte, potom je tento článok priamo pre vás. Ukážeme vám totiž 5 spôsobov, ako si zimu užiť naplno. Alebo sa o to aspoň pokúsiť.

Čítať ďalej

5 trendov v spodnom prádle, ktoré si v roku 2022 nenechajte ujsť

Rok sa s rokom zišiel a my vám už tradične prinášame malú ochutnávku trendov, ktoré môžeme ďalší rok očakávať. Mnohých z vás určite poteší, že v ríši spodnej bielizne bude hrať prím predovšetkým pohodlnosť. Vo veľkom sa objavia aj výrazné farby a látky s vintage nádychom. Čo ďalšie bude v kurze? Čítajte ďalej.

Čítať ďalej

Nakúpte tento rok načas: Tipy na skvelé vianočné darčeky pre ženy

Tiež si každý rok hovoríte, že tentoraz sa na lov vianočných darčekov vrhnete už v septembri a užijete si posledný mesiac v roku v pokoji a pohode? A potom sa pristihnete, že je polovica decembra a vy zas a znova márne premietate, akými darčekmi tento rok potešíte svoje partnerky, mamičky či babičky. Našťastie vám tohtoročný výber značne uľahčíme. Prinášame vám 4 tipy na báječné darčeky pre tie najlepšie ženy vo vašom okolí.

Čítať ďalej

Hit menom menštruačné nohavičky. Ako fungujú a sú naozaj spoľahlivé?

V dámskej populácii sú dnes menštruačné nohavičky veľmi diskutovanou témou. Alternatívna menštruačná pomôcka vzbudzuje zvedavosť, niekedy dokonca odpor a vyvoláva veľa otázok. Ako menštruačné nohavičky, ktoré od tých klasických takmer nerozoznáte, vôbec fungujú? A sú naozaj spoľahlivé? Všetko, čo ste chceli o tomto prevratnom vynáleze vedieť, sa dozviete v článku.

Čítať ďalej