Ponožky

Hlavne v pokoji: Ako pripraviť dieťa (a zvyšok rodiny) na návrat do školy?

Návrat do školy po bezstarostných prázdninách je náročný nielen pre deti, ale aj pre rodičov. Pripraviť školské pomôcky, nachystať tašku, nachystať budík. Znie to jednoducho, avšak za týmito na prvý pohľad banálnymi krokmi sa skrýva celý rad povinností, na ktoré je potrebné myslieť. Inšpirujte sa, ako zvládnuť ďalšie školské radovánky s gráciou a pokojom.

Čítať ďalej

Módne trendy jari 2023: Oblečte sa štýlovo do rozkvitnutých dní

Aprílové slniečko sa s nami síce laškovne hrá na schovávačku, zatiaľ čo zimné kabáty sa už po dlhej zime chcú uložiť k spánku. A vy už sa pravdepodobne nemôžete dočkať ľahších kúskov i vrstvení, ktoré ich vystrieda. Čo na tohtoročnú skladbu jarného šatníka hovoria prehliadkové móla a poprední módni návrhári? Inšpirujte sa ďalšou porciou našich sezónnych trendov.

Čítať ďalej

Večne studené nohy? Vieme, ako na to

Trápi vás často pocit studených nôh? V zimnom období sa to môže zdať ako normálna reakcia organizmu, však príčinou nemusí byť iba prechladnutiu. Čo má na tieto ťažkosti vplyv a ako syndrómu večne studených nôh predchádzať? 

Čítať ďalej

Behanie je ako nová závislosť. Ako začať s behom?

Máte okolo seba veľa bežcov a hovoríte si, čo na tom behaní všetci vidia? Skúste niekedy vybehnúť do lesa so slúchadlami v ušiach a po pár kilometroch to zistíte. Po návrate domov vás poteší nával endorfínov a nová závislosť je na svete. Beh najviac prospieva nielen telu, ale aj duši. Ako s ním začať?

Čítať ďalej

Tipy na darčeky ku dňu matiek, ktoré naozaj potešia

Tohtoročný deň matiek pripadá na 10. mája. Deň, kedy si všetky maminky zaslúžia veľké objatie, pusu, úsmev alebo nejakú hmotnú radosť. Za všetku lásku a starostlivosť, alebo skrátka len za to, že sú. Inšpirujte sa našimi tipmi na darčeky ku dňu matiek.

Čítať ďalej

Módne jarné trendy 2020: Kostýmčeky, semiš a prírodné vzory

Aktuálna situácia ani počasie nám síce neumožňuje vyraziť na jarné nákupy ani vyniesť do ulíc svieže jarné kúsky, my však veríme, že sa čoskoro situácia zlepší. Skráťte si dlhú chvíľu a načerpajte inšpiráciu z tých najhorúcejších módnych trendov z prehliadkových mól. 

Čítať ďalej

5 jarných párov topánok, ktoré vám v botníku nesmú chýbať

Hlásite sa hrdo k milovníčkam topánok? Alebo skrátka len pokukujete po novom jarnom prírastku do svojho botníku? Či už tak alebo onak, máme pre vás článok plný sviežej inšpirácie a jarných trendov. Predstavujeme vám 5 typov topánok, ktoré vám tento rok v botníku nesmú chýbať.  

Čítať ďalej

Ponožky ako hravý doplnok. Ako ich kombinovať?

Vedeli ste, že ponožky sú obľúbeným darčekom a zároveň skvelým módnym doplnkom? Ponožkami s originálnou a hravou potlačou nielenže dokonale vyjadríte svoju osobnosť, ale tiež rozveselíte kanceláriu alebo okoloidúcich na ulici. Objavte v sebe opäť kúsok dieťaťa a pozrite sa, ako módne ponožky kombinovať.

Čítať ďalej