Žena na nákupoch: Ako správne vybrať pánske spodné prádlo

27. 8. 08:35

Snímanie pánskej spodnej bielizne často býva disciplínou žien. Ak aj vy sa chystáte na lov boxeriek, čítajte ďalej. Poradíme vám, ako vybrať také, ktoré partnerovi či inému mužovi vo vašom okolí padnú ako uliate a obľúbia si ich.


Boxerky víťazia

Medzi najobľúbenejšie typy pánskej spodnej bielizne patria bezpochyby boxerky. Ide o upnutú spodnú bielizeň, ktorá dokonale obopína postavu a k dostaniu je vo variante s kratšími či dlhšími nohavicami. Muži na boxerkách oceňujú pohodlie (teda pri zvolení správnej veľkosti) aj fakt, že pod upnutými nohavicami sa im nerysujú obrysy a nikde im nič nevylieza. Zo skutočnosti, že sú boxerky na rozdiel napríklad od slipov atraktívne aj na pohľad, zase ťažia ženy.

Trenírky pre milovníkov pohodlia

O niečo komfortnejší strih potom majú trenírky. Tým dávajú muži prednosť skôr na spanie alebo pri aktivitách, kde sa chcú cítiť čo najviac uvoľnene. Napríklad na šport nie sú úplne ideálnou voľbou. Klasickým slipom už skôr odzvonilo, avšak stále sú muži, ktorí na slipy nedajú dopustiť. Dnes sú navyše k zohnaniu aj v športovom prevedení.

 

Naša rada teda znie: vyberte strih, ktorý muž považuje za najpohodlnejší. Nemá zmysel tlačiť ho do niečoho, čo sa páči vám, hoci jeho šálka kávy to nie je.

 

Aký zvoliť materiál?

Materiál spodnej bielizne by mal byť všeobecne čo najkvalitnejší - priedušný, príjemný a odolný voči častému praniu. Stávkou na istotu je 100% bavlna v kombinácii s elastanom.

Ako určiť správnu veľkosť boxeriek

Ak poznáte veľkosť oblečenia svojho partnera, potom nemôžete šliapnuť vedľa, pretože tá sa s veľkosťou spodnej bielizne vo väčšine prípadov zhoduje. Istota je však istota, a tak odporúčame svojho partnera zmerať krajčírskym metrom cez obvod bokov a v tejto tabuľke nájsť správnu veľkosť. Rozhodujúca je však aj dĺžka nohavičiek, ktorá by mala zodpovedať typu mužskej postavy. Dĺžka nohavičiek u boxeriek závisí predovšetkým na stehnách - čím vypracovanejšie stehná muž má, tým kratšie nohavičky voľte.

Jednofarebné alebo s potlačou?

Ak kupujete spodnú bielizeň mužovi, ktorý si potrpí na trendy a preferuje skôr hravý štýl, pestrofarebnými boxerkami s potlačou sa mu rozhodne trafíte do nôty. Naopak konzervatívnejšie typy mužov dosť možno ocenia skôr jednofarebné kúsky ozvláštnené napríklad nápisom.