Vážení zákazníci, objednávky prijaté do 17. 12. 2023 budú doručené do Štedrého dňa, po tomto dátume budú objednávky vybavené a expedované až 5. 1. 2024 z dôvodu konania inventúry. Ďakujeme za pochopenie.
Zabudnite na kvety a čokoládu. 7 tipov na originálne valentínske darčeky

26. 1. 12:58

Sviatok zamilovaných sa blíži a obchody sa pomaly, ale isto začínajú plniť čokoládami, červenými kvetmi a ďalším, mnohokrát gýčovitým tovarom. Chcete sa tento rok pred svojou polovičkou blysnúť nápaditejším darčekom? Čítajte ďalej a nenechajte si ujsť naše tipy na originálne darčeky na Valentína pre ženy aj mužov.    


Originálne valentínske darčeky pre ženy

 

1. Personalizovaný župan

Personalizované darčeky väčšinou potešia najviac - majú nápad a zároveň nimi môžete dať najavo, že ste sa nad darčekom od srdca zamysleli, pretože vám na obdarovanej osobe skutočne záleží. Prekvapte svoju milú napríklad personalizovaným saténovým županom, na ktorý necháte vyšiť jej meno.

2. Piknikový kôš pre dvoch

Zima síce ešte nejakú chvíľu potrvá, aj tak už si ale môžete plánovať, ako spoločne strávite prvý jarný víkend. Čo napríklad pobyt vonku spojený s pojedaním dobrôt a fliaš dobrého vína? Darujte jej piknikový kôš pre dvoch a vnesiete do vášho vzťahu trochu romantiky.

3. Valentínske ponožky

Ponožky väčšinou každý očakáva pod stromčekom – prečo je nečakané darovať pri príležitosti Valentína ponožky? Valentínske ponožky posiate srdiečkami u nás kúpite v krásnom sete po troch kusoch.

4. Hviezdna mapa životného okamihu

Prvé rande, prvá pusa, dátum narodenia vášho dieťatka - niektoré životné míľniky si skrátka zaslúžia osobitnú pozornosť a zvečnenie. Nechajte si zhotoviť hviezdnu mapu s presnou konšteláciou hviezd v danom okamihu a pripomínajte si ho spoločne každý deň. Mapy vyrábajú špecializované firmy na zákazku v podobe plagátov, ktoré si môžete nechať ľubovoľne zarámovať.

 

Originálne valentínske darčeky pre mužov

 

5. Sexy spodná bielizeň

Nová sexy spodná bielizeň sa môže zdať ako radosť pre vás, však rovnako nadšený (možno ešte nadšenejší) z nej bude váš náprotivok. Doplňte set o čierne samodržiace pančuchy a nechajte svojho partnera, nech si rozbalí ten najlepší valentínsky darček, ktorý kedy dostal.

 

6. Luxusné raňajky do postele

Prekvapte svojho milého luxusnými raňajkami do postele - pripravte mu palacinky, domáce vafle alebo napríklad plnenú omeletu, skrátka čokoľvek, čo nerobíte každý deň a na čom si obaja ohromne pochutnáte.

 

7. Personalizovaná kožená peňaženka

Spomienkové fotky v peňaženke sú už pasé - v modernejšom poňatí ich totiž nahrádzajú peňaženky s gravírovaním. Potešte svojho partnera koženou peňaženkou, ktorú necháte zvnútra ozdobiť gravírovaným milým či vtipným odkazom.