Vážení zákazníci, objednávky prijaté do 17. 12. 2023 budú doručené do Štedrého dňa, po tomto dátume budú objednávky vybavené a expedované až 5. 1. 2024 z dôvodu konania inventúry. Ďakujeme za pochopenie.
Tipy na darčeky ku dňu matiek, ktoré naozaj potešia

28. 4. 18:15

Tohtoročný deň matiek pripadá na 10. mája. Deň, kedy si všetky maminky zaslúžia veľké objatie, pusu, úsmev alebo nejakú hmotnú radosť. Za všetku lásku a starostlivosť, alebo skrátka len za to, že sú. Inšpirujte sa našimi tipmi na darčeky ku dňu matiek.


Veselé ponožky

Posledných pár týždňov trávime väčšinu času doma a nikto z nás presne netuší, ako dlho to ešte potrvá. Všetko, čo môžeme urobiť, je spríjemniť si čas doma. Voňavou sviečkou, aróma olejčekom alebo napríklad veselými ponožkami. Darujte svojej maminke niektoré z našich vtipných ponožiek, ktoré ju spoľahlivo rozveselia. Vyberať môžete z veľa hravých vzorov, od ponožiek so zvieratkami cez srdiečkové ponožky až po členkové ponožky s ovocím.

 

 

Voňavé maličkosti

Vonná sviečka, olej do arómalampy, šumivá guľa alebo maličkosti, ktoré dokonale prevoňajú celý byt alebo napríklad kúpeľ. A zaručene urobia radosť každej maminke, ktorá trávi veľa času doma starostlivosťou o domácnosť. Zo sviečok dajte prednosť ideálne tým, ktoré sú prírodné – vyrobené napríklad zo sójového vosku. Tie klasické sú totiž z parafínu, z ktorého sa pri horení uvoľňujú škodlivé látky. Rovnako tak aj vonný olej do arómalampy je najlepší ten, ktorý má na etikete „100% prírodný esenciálny olej“.  K jari sa úžasne hodí svieži ylang ylang, šťavnatý pomaranč alebo napríklad mäta pieporná.

 

Osobitý darček s venovaním

Hovorí sa, že najkrajší darček je ten, ktorý sami vyrobíte. Pokiaľ sa zrovna nepýšite bohvieakou zručnosťou, nezúfajte. Stačí, keď na vybraný darček dáte kúsok seba. Na vankúšik môžete nechať natlačiť spoločnú fotku, prípadne nejaké venovanie typu „Najlepšej maminke pod slnkom“. Milovníčky kávy alebo čaju napríklad ocenia veľký hrnček s personalizovanou potlačou.

 

Spodná bielizeň

Existuje žena, ktorá pohrdne peknou spodnou bielizňou? Hádame, že nie. Prekvapte svoju maminku novým kúskom do bielizníku, ktorý využije na bežné nosenie alebo na významné príležitosti. Rýdzo ženskou a zmyselnou podprsenkou je populárna Padded bra. Absolútnu stávku na istotu predstavuje oblúbená podprsenka COTTON Bra, ktorá je veľmi príjemná a pohodlná.

 

Poukaz na wellness víkend

Schválne, kedy naposledy ste si so svojou maminkou vyrazili niekam odpočinúť? Že si ani nespomínate? Nevadí. V deň matiek sa vám totiž naskytne perfektná príležitosť to napraviť. Vydajte sa napríklad do hôr a užite si wellness víkend plný saunovania a masáží. Alebo si rezervujte pár dní v niektorom z netradičných typov ubytovania, ktorými sa to poslednú dobu len tak hemží.

 

Kvety

Kyticu obľúbených kvetov, či už ruží, pivoniek, alebo tulipánov, rozhodne poteší každú maminku. Chcete docieliť momentu prekvapenia? Nechajte kvety poslať maminke do práce. Namiesto rezaných kvetov sa môžete poohliadnuť tiež po rastlinkách v kvetináči. Ozdobou domácnosti sa stane napríklad monstera, svokrin jazyk alebo fikus.