Pančuchy a silonky jari 2019. Bez ktorých sa nezaobídete a prečo?

25. 4. 14:13

Hurá! Prichádza čas sukní, kraťasov a šiat! A pretože rána bývajú na jar ešte chladné, s radosťou siahneme po silonkach, pančuchách alebo špeciálnych ponožkách, ktoré outfit pekne doplnia a zároveň budú pohodlné. Pripravili sme si pre vás zoznam 5 kúskov, bez ktorých sa tento rok na jar nezaobídete.


 

  1. Farebné pančuchy COOL 20 DEN

Naše COOL pančuchy už asi poznáte – dodajú vašim nôžkam matný vzhľad a vďaka nezosilnenému sedu sa dokonale hodia k sukniam a kraťasom, v ktorých na rozdiel od bežných siloniek tiež poslušne zostávajú. Hlásime, že jar dáva priestor farbám, preto u nás tieto pančuchy ponovom nájdete i v cool odtieňoch modrej a červenej. Páči sa vám myšlienka veselšieho šatníku, ale netušíte, ako farebné pančuchy kombinovať? Inšpirujte sa na našom Instagrame @bellinda_cz.

 

Tip: Červené pančuchy vyzerajú naozaj skvostne k čiernobielym prúžkom a skvele si rozumejú i s džínsovými kúskami!

 

  1. Ponožkosilonky pre všetky milovníčky tenisiek k sukniam

Ponožkosilonky Sneakerstyle spôsobili pekný rozruch. Pokiaľ vás tento život zlepšujúci vynález doposiaľ minul, potom nám dovoľte, aby sme vám načrtli klasickú dámsku situáciu. Je chladné ráno a vy by ste si rady obliekli sukňu, a pretože nie je nad pohodlie a nad teplo, obujete si k nej tenisky. Lenže, ako čoskoro zistíte, silonky a tenisky zrovna nie sú veľkí kamaráti, obzvlášť nie po celom dni chodenia. Potešíme vás, ponožky si už na silonky navliekať nemusíte. Stačí obliecť naše pančuchy s integrovanou balerínou, ktoré kombinujú vlastnosti ponožiek i siloniek.

 

  1. Trendy silonkové ponožky

Vedeli ste, že i tak asexuálne kúsky ako silonkové ponožky môžu byť zaujímavé a trendy? Presvedčia vás o tom silonkové ponožky TRENDY SOCKS, ktorých bodkovaný či prúžkovaný vzor oživí akékoľvek jarné poltopánočky.

 

  1. Ponožky do balerínok

Až sa trochu oteplí, tenisky vystriedajú balerínky a ako už asi samy viete, ísť v nich na boso nechcete vy ani vaše okolie. Odporúčame sa preto zásobiť nízkymi balerínkovými ponožkami, ktoré vás ochránia pred zápachom a zaistia vám svieži pocit po celý deň.

 

  1. Nízke ponožky do mokasín i tenisiek

A potom existujú chvíle, kedy by ste ponožky svetu radšej vôbec neukázali. A práve pri každej takejto príležitosti najviac oceníte neviditeľné ponožky s vnútornou vrstvou froté.