TIPY NA VIANOČNÉ DARČEKY

13. 11. 17

"Klop-klop", počujete to? Nebojte, pred vaším prahom sa neobjavil otravný sused, to len Vianoce pomaly ale isto klopú na dvere. Hlavne žiadnu paniku, púšťať dovnútra ich ešte nemusíte. V každom prípade vám však prinášame dve dôležité správy. Či sa nám to páči alebo nie, opäť nastal čas rozmyslieť si, akými darčekmi tento rok vykúzlite úsmev svojim najbližším. Dobrou správou je, že my vám s tým pomôžeme.

 Rok čo rok sú vianočné nákupné zoznamy stále rovnako fádne: darček pre mamičku, darček pre  babičku, niečo pre otecka .... V dnešnom článku si potenciálne obdarovaných rozdelíme  do netradičných skupín, vďaka ktorým sa v okruhu svojich milovaných oveľa lepšie zorientujete a  slečne nude poviete konečne zbohom.

 "Ja nič nechcem, len aby sme boli všetci zdraví a spokojní"

 Nie je vám táto veta nejaká povedomá? Veríme, že minimálne od svojich mamičiek ste ju už počuli.  Veta, ktorá je síce úžasne milá, ale vo vianočnom zhone, kedy sa z každého člena rodiny snažíte  vypáčiť aspoň jeden tip na darček, vám je jednoducho nič platná. V hĺbke duše zrejme viete, že  mamičku vlastne poteší akýkoľvek darček, pokojne aj ručne vyrábaný, čo sa ale tento rok naozaj  trafiť a pri stromčeku si vychutnať pohľad hovoriaci: "Ako si len vedel/a, že práve toto tak potrebujem  ?!"? Zahrajte sa na Sherlocka a skúste trochu zapátrať.

Čo keď jej bielizník neskrýva žiadne tajomstvo, ale iba zašednuté podprsenky? Možno by ocenila našu ultra jemnú podprsenku, ktorá si svojou hebkosťou a priľnavosťou získa každú ženu. Väčšina mamičiek má rada praktickosť, či už v kuchyni alebo v obliekaní, všetky si však aj v zime chcú zachovať kúsok ženskosti. Tak rady by si obliekli nové pletené šaty, ale keď zistia, že nemajú žiadne slušné pančuchy, radšej opäť siahnu po nohaviciach. Termo pančuchy z merylového vlákna ju nielen potešia, ale hlavne zahrejú.

 

Eko stromček a bezlepkové vianočné pečivo

Určite máte vo svojom okolí minimálne jednu "grínpísácky" založenú dušu. S nimi to zvyčajne býva veľmi zložité, obzvlášť vo vianočnom čase. Netrúfate si ju pozvať na obyčajné medovníčky ani na predpripravené varené vínko z fľaše, a najviac sa desíte dňa, keď zbadá plastom nazdobený ihličnan, týčiaci sa uprostred vašej obývačky. Najťažšia úloha potom nastáva vo chvíli, keď dôjde na vymýšľanie darčeka. Prezradíme vám pár tipov: zeleného človiečika nadchnú, okrem vegánskej RAW kuchárky alebo eko trička, celkom iste aj pančuchové nohavice FIT IN FORM. Obsahujú totiž výťažok z Aloe Vera, ktorý sa uvoľňuje vo chvíli, keď nôžky potrebujú energiu a povzbudenie.

 

Klasika, ktorá nadchne

Vyberanie darčeka pre mužov občas pripomína únikovú hru - máte málo času, nič nehovoriace indície a snažíte sa z tej kaše dostať von. A aby tohtoročné Vianoce nekončili dôvetkom: "Tak si tento rok nič dávať nebudeme, hlavne, že sa máme radi, nie?", dáme vám malú pomôcku. Muž si radšej kúpi pánsky časopis, než aby si zaobstaral nové boxerky. Preto, drahé ženy, vezmite situáciu (a peňaženku) pevne do svojich rúk a obohaťte bielizník svojho milého niekoľkými novými kúskami. Pristanú mu napríklad štýlové pánske boxerky, ktorými zabijete dve muchy jednou ranou. Doslova. Po Štedrovečernej večeri vás ako bonus neminie sexy promenáda, s pocitom, že váš drahý vám pri prezliekaní na verejnosti už nikdy nebude robiť hanbu. A s dobre padnúcimi boxerkami vhodnými na šport už vôbec nie.

 

Prajeme vám pekný a pokojný predvianočný čas a už teraz sa tešíme, aké kúsky pre svojich najmilších vyberiete.