TAJOMSTVO ŽIEN, NA KTORÉ MUŽI NA ULICI PÍSKAJÚ

10. 10. 16

Určite vo svojom okolí máte aspoň jednu a možno ste to dokonca vy sama. O kom hovoríme? O modernej, atraktívnej žene, ktorá má prehľad. Čo tieto bohyne skrývajú pod svojím štýlovým oblečením? Poďte ich s nami zobliecť.

Zvrchu dobre, pod tým... znova dobre

Predstavte si dámu na úrovni, takú, za ktorou sa každý chlap otočí. Občas niektorý z nich dokonca aj obdivne zahvízda. My vieme, je to trápne. Ale ruku na srdce, naozaj to nepoteší? Tá žena je nádherná – vyfúkané vlasy, nežné líčenie, obtiahnuté oblečenie, ktoré zvýrazní dokonalú postavu. Čo len pod ním skrýva? Spodnú bielizeň, ktorá jej tú dokonalú postavu zabezpečila. Poznáte už najnovšie moderné trendy v tejto oblasti?
 

Čaká vás obyčajný deň?Active Slimmer bermudy so zvýšeným pásom

Predtým ako si zo šatníka vyberiete spodnú bielizeň, skúste si odpovedať na tieto tri otázky:
 
Čo všetko vás dnes čaká?
Chystáte sa športovať?
Potrebujete trochu stiahnuť pás do tých červených šiat?
 
Ak pred sebou máte obyčajný deň, počas ktorého budete v jednom kole – domácnosť, deti, práca, cvičenie..., tak si vezmite funkčnú spodnú bielizeň – jedná sa o jeden z najmodernejších trendov súčasnosti. Prečo? Môže za to špeciálny materiál, ktorý bol navrhnutý tak, aby pomáhal s chudnutím. Samozrejme, musíte dodržiavať zdravú životosprávu, ale funkčná spodná bielizeň vám pomôže zbaviť sa nadbytočného tuku rýchlejšie.
 

Keď chcete zažiariť na večierku

V prípade, že je vaším hlavným cieľom zažiariť na firemnom večierku, siahnite po klasickej sťahovacej spodnej bielizni. Verte, že ho na sebe bude mať polovica žien. Ako ich spoznáte? Budú sexi. Pretekajúce boky, ovisnutý zadok, faldík na bruchu? Nie, to nech ostane pekne doma. Vyskúšajte sťahovaciu spodnú bielizeň a oslňte svojou krásou a dokonalosťou.
 
A ešte jedno varovanie na záver. Keď najnovšie moderné trendy v spodnej bielizni vyskúšate, skôr alebo neskôr na vás takisto niekto obdivne zahvízda. Zvykajte si na to. Odteraz sa vám to bude stavať omnoho častejšie.