NOSIA SA EŠTE VÔBEC SILONKY?

05. 04. 17

Myslíte si, že pančuchám už dávno odzvonilo? Možno vám to napadlo, keď ste nejakej spoločenskej akcii zbadali odhalené dámske prsty na nohách. Ide azda o nejakú revolúciu, ktorú vám vaše kamarátky zatajili? Ani náhodou. V našom článku vám odhalíme, ako to skutočnosti je.

Zoznámte sa s dámou menom EtiketaDámske pančuchové nohavice v matnom prevedení

Etiketu si predstavte ako perfektne upravenú starú dámu. Typické pre ňu je dokonalé držanie tela, upravené vlasy a blýskavé korále okolo krku. Áno. Tak nejako by mohla Etiketa vyzerať. Táto dáma chodí po všetkých udalostiach a dohliada na prítomných. Hodnotí dámy, pánov, jednoducho všetkých. Aj vás. Vyhnúť sa jej nemôžete, je všade. Príliš uvoľnené akcie ju veľmi nebavia – grill párty na záhrade, detské besiedky a podobne. Tam len nakukne a zmizne. Čo si užíva najviac? Plesy, galavečery a dôležité večierky. Tam sa dokáže vyšantiť. Čo si myslí o silonkách?

Čo by vám Etiketa povedala na silonky?

Ak by vás stará dáma Etiketa na nejakej mimoriadne prestížnej akcii stretla bez siloniek, zrejme by len vydesene vytreštila oči, zalapala po dychu a preniesla niečo v zmysle: „Miláčik, toto je absolútne neprípustný outfit. Čo ti to napadlo?“ Je to tak. Pokiaľ sa chystáte na významnú spoločenskú akciu, silonky vždy tvorili, tvoria a budú tvoriť dôležitú súčasť vášho outfitu. Väčšina žien pri tejto príležitosti siahne po čiernych šatách, ktoré im zakryjú kolená. V takom prípade nič nepokazíte slabými telovými silonkami. Skvelé sú napríklad silonky FASCINATION MATT 15 DEN.

Uvoľnite sa, prosím

Dnešná uvoľnená doba praje uvoľnenejším akciám. To je presne ten dôvod, prečo stále častejšie vídate tie odhalené dámske prsty v sandáloch. Dovoliť si to môžete do niektorých divadiel, na besiedky alebo dedinské slávnosti. Na také udalosti, ktoré starú dámu Etiketu veľmi nebavia. Ale pozor! Nikdy si do otvorených topánok neberte silonky so zosilnenou špičkou a pätou. Tento nepatrný detail by sa mohol veľmi ľahko stať predmetom vášnivej diskusie pri vedľajšom stole. A to predsa nechcete.  
 
 
Prečítajte si tiež:

Poradna Tags List

Pančuchy