Vážení zákazníci, vzhľadom na šírenie vírusu COVID-19 Vás chceme upozorniť, že platba na dobierku je možná len bezhotovostne (platobnou kartou) a preberanie balíčkov doručovaných prostredníctvom kuriéra bude prebiehať pri vozidle kuriéra. Príjemca by mal používať ochranné pomôcky. Ďakujeme za pochopenie. Dodacia lehota objednávok sa teraz môže predĺžiť o 1-2 dni.

DOLAĎTE SVOJ PRACOVNÝ ODEV K DOKONALOSTI

05. 04. 16

Máte v práci predpísaný dress code alebo si skrátka potrpíte na ženské kostýmčeky, priliehavé puzdrové šaty a hodvábne blúzky? U takéhoto oblečenia venujte zvýšenú pozornosť voľbe bielizne a dolaďte svoj outfit k dokonalosti.

 

Podtrhnite svoju postavuDámske nohavičky Breeze

Či už nosíte oblečenie z veľmi jemného a splývavého materiálu alebo sa vo vašom šatníku objavujú priliehavé šaty a nohavice, je dôležité, aby sa vám pod nimi nerysovalo prádlo. Nie je nič horšie než tesné oblečenie, pod ktorým sa zarezávajú nohavičky alebo sa dokonca tvoria záhyby na látke či ju rôzne deformujú. Tieto problémy nemusíte riešiť s bezšvovou spodnou bielizňou, ktorá predstavuje najlepšiu voľbu pod upnuté oblečenie.

 

Bezšvová bielizeň ako druhá koža

Bezšvové podprsenky, nohavičky a tielka sa pod oblečením úplne stratia a fungujú ako diskrétny pomocník. Okrem toho, že sú neviditeľné, si ich obľúbite aj pre ich pohodlnosť. Bezšvové spodné prádlo obsahuje elastan, vďaka ktorému vám bude pripadať doslova ako druhá koža a dokonale sa prispôsobí krivkám vášho tela.
 

Komfort počas pohybu

Bielizeň z ľahkého materiálu využijete nielen pod pracovné odevy, výborne vám poslúži tiež pri športe. Počas zvýšenej telesnej aktivity vám zaručí, že o ňom vôbec nebudete vedieť. Nikam sa neposunie, ani nezareže. Okrem podprseniek, nohavičiek a tielok ponúkame tiež bezšvovú bielizeň pre pánov. Mužom skvele poslúži nielen pri športe, ale tiež pod oblekové nohavice z jemnejšieho materiálu.

Naučte sa, ako sa o spodnú bielizeň správne starať, aby vám vydržala v perfektnom stave. Správnym praním a starostlivosťou o prádlo docielite jeho dlhšiu životnosť a bezchybný vzhľad. Nepodceňujte výber veľkosti a porovnajte si váš vybraný kúsok s našou tabuľkou veľkostí. Nezabudnite tiež, že ak váš nákup prekročí čiastku 35 eur, máte od nás dopravu zdarma.