BOXERKY ALEBO SLIPY? ČO O MUŽOVI PREZRADÍ JEHO SPODNÁ BIELIZEŇ

25. 09. 19

Keď sa žena zamiluje, vo finále jej zase toľko nezáleží na tom, či svojho milého po prvýkrát uvidí v boxerkách, slipoch či trenkách. Napriek tomu však strih spodnej bielizne dokáže o mužovi všeličo prezradiť. Zaujíma vás, s kým máte tú česť? Čítajte ďalej.

Boxerky

Začneme tým, čo ženy oceňujú najviac, a to krátke spodky s upnutými nohavičkami, ktoré dokonale obopnú mužskú postavu. Nositelia boxeriek sú väčšinou moderní muži, ktorí majú radi pohodlie, poriadok a zároveň sa chcú cítiť dobre. Vedia, čo sa ženám páči a rozhodne nevidia dôvod, prečo schovávať pekný zadoček za kus neforemnej látky. Slušivý strih spodnej bielizne je však jedna vec, čo ale jej vzhľad?

 

Pokiaľ pri pohľade na jeho spodnú bielizeň okamžite zachytíte nápis známej značky, potom práve hľadíte na ambiciózneho muža, ktorý chce v živote vždy len to najlepšie – vo všetkých smeroch. Neuspokojí sa len tak s niečím a rád dáva na obdiv svoje materiálne statky, aj keď realita nemusí vždy zodpovedať trblietavému pozlátku.

 

  • Boxerky s hravou potlačou

Ak vás po „rozbalení darčeku“ čakalo prekvapenie v podobe boxeriek s animovanou postavičkou či inou detskou potlačou, potom si túto úsmevnú situáciu môžete vysvetliť hneď dvoma spôsobmi: Buď sa vášmu náprotivku o spodnú bielizeň stará maminka, ktorá ho stále vidí ako malého chlapčeka a s tým najlepším úmyslom mu pripomína jeho obľúbený „animák“ z detstva, alebo ste práve narazila na hravého muža s dušou dieťaťa. Muži „hračičkové“ vyhľadávajú zábavu, mávajú zmysel pre humor a vo voľnom čase ich pravdepodobne neuvidíte hrať sa s náradím, ale s jojo alebo s playstation.

 

Trenírky

Trenírky sú zo všetkých druhov pánskej spodnej bielizne najpohodlnejšie, a preto sa istá uvoľnenosť dá očakávať aj od ich nositeľa. Muž v trenírkach bude najskôr bohém, flegmatik a veľký milovník slobody. Čo ale neznamená, že s vami nezaloží rodinu a nezastane dominantnú rolu. V každom prípade ale počítajte s tým, že bude potrebovať svoj vlastný priestor.

 

Slipy

Slipy možno evokujú spodnú bielizeň vhodnú pre tatinkov či dedkov, v skutočnosti ich však nosí aj elitná športová značka menom David Beckham. Chlap odetý do slipov zastáva tradičné hodnoty a stojí nohami na zemi. Veľmi tiež záleží, či sa jedná o slipy v modernom vzhľade, alebo o dlhoročný kúsok, ktorý už niečo pamätá. Druhý prípad nasvedčuje tomu, že muž k sebe pristupuje lacno a predovšetkým, že jeho zbierka spodnej bielizne potrebuje ženský zásah. Vyberte mu preto napríklad slušivé boxerky BMEN alebo športové boxerky so schopnosťou prevetrávania.

 

Tangá

Šanca, že stretnete muža v tangách, je veľmi mizivá – k noseniu táng sa údajne hlásia iba 2 % z nich. Pokiaľ sa tak ale stane, s istotou čelíte mužovi, ktorý si ide tvrdo za svojim, vyhýba sa konvenciám a nerieši názory okolia. Od takto odvážneho muža očakávajte všetko, len nie nudu a stereotyp.

 

Prečítajte si tiež: