AKÁ FARBA PANČUCHÁČOV SA NOSÍ A ČO JE ÚPLNE FAUX PAS?

18. 11. 16

Blížia sa Vianoce, a to znamená jednu vec – čaká nás množstvo vianočných večierkov. A na to hneď nadviaže plesová sezóna. Aké pančuchy si na tieto príležitosti zaobstaráte? Vyberajte obozretne, aby ste sa nestali terčom posmeškov. Poradíme vám, ako na to.

Pančuchy nie sú pančucháčeSamodržiace pančucháče

Mysleli ste si, že pančuchy a pančucháče sú to isté? Omyl. Jedny sú omnoho viac sexi. Viete ktoré? Sú to pančuchy. Spoznáte ich jednoducho – držia na podväzkovom páse alebo priamo na nich nájdete samodržiaci pruh. Ide napríklad o Beauty Hold Ups. Možno ste sa už niekedy stretli s tým, ako nejakej žene (alebo dokonca vám) čipkový okraj vykukol spod krátkej sukne. V takom momente každý spozornie. Muži vyvalia oči a naprázdno prehltnú. Ženy si vás pohoršene premerajú pohľadom. A majstri etikety vás zrejme upozornia, že ste sa práve dopustila obrovského módneho faux pas. Na to si dávajte pozor. Teraz už pravdepodobne tušíte, ako vyzerajú pančucháče. Tie siahajú až po pás. Ako príklad nám poslúžia kvalitné Die Passt. 
 

Nosíte ešte telové pančucháče?

Veľmi vás nepotešíme. Telové silonky sa vo svete prestali nosiť údajne už v roku 1995. U nás je to ale inak. Nosia sa stále, aj keď zďaleka nie v takej miere, ako kedysi. Prečo sú na ústupe? Odpovedí nájdeme hneď niekoľko:
  • Nohy pôsobia umelo.
  • Sú vidieť modriny, jazvy a iné nedokonalosti.
  • Často vyvolávajú nežiaduci efekt „stará mladá“.
  • Schovajú vaše prednosti, ako napríklad vyrysované lýtka.
ysoko priehľadné pančuchové nohavice Stráca pre vás svet bez telových pančuchových nohavíc zmysel? Utrite si slzy v očiach a pokračujte v čítaní. Najdôležitejšie je, ako sa v danom outfite cítite vy sama. Ak telové pančuchy alebo pančucháče zbožňujete, pokojne ich ďalej noste. Nech sa módni guruovia postavia pokojne na hlavu. Je to vaše telo, váš štýl. Napríklad Transparent 15 DEN sú také tenučké, že ich takmer nevidieť. 
 

Čierne alebo farebné?

Alternatív k telovým pančucháčom existuje mnoho. Medzi najobľúbenejšie patria čierne pančucháče. Dôvod je prostý – hodia sa ku všetkému a sú naozaj sexi. Najmä tie tenšie, pozrite sa na také Fascination Matt 15 DEN a uznajte sami. Dokážu vám opticky predĺžiť nohy a to sa vždy hodí. Jedinou nevýhodou týchto tenších pančúch je, že veľmi nezahrejú. Pre chladnejšie dni si radšej zvoľte niektoré s označením 100 DEN alebo Thermo Tights. Tie sú vyrobené zo špeciálneho vlákna, ktoré udrží vaše nohy v teple. Teraz sa pozrieme na zúbok farebným pančuchovým nohaviciam – s tými zaobchádzajte opatrne. Tu hrá veľkú úlohu zvyšok vášho oblečenia, pretože farebná kombinácia musí ladiť. Pekne pôsobia najmä tmavšie farebné varianty – sivá, tmavomodrá a hnedá. 
 

Poradna Tags List

Pančuchy