SPODNÁ BIELIZEŇ VON ALEBO OSVOJTE SI TREND VYKUKUJÚCICH PODPRSENIEK

03. 07. 18

Časy, kedy boli vykukujúce podprsenky zdrojom posmeškov, sú dávno ta tam. Pred niekoľkými rokmi sa totiž toto pôvodne módne faux pas stalo trendom, ktorý si svoje miesto vo svete módy drží doteraz. Lenže... ako svoju podprsenku odhaliť, aby to nepôsobilo vulgárne? To vám prezradíme v nasledujúcom článku.

 

Ukázať svetu podprsenku si vyžaduje predovšetkým súdnosť

Hoci sa trend vykukujúcich podprseniek môže zdať akokoľvek banálny, aj pri ňom je potrebné sa držať určitých pravidiel. Asi najdôležitejšie je mať súdnosť a vedieť odhadnúť, či by ste si svoju podprsenku mali skôr strážiť v úkryte, alebo ju (ne)smelo vyvenčiť.

 

Ženy s menším poprsím sa nemusia báť odhaliť viac

Drobnejšie ženy s menším poprsím majú tú výhodu, že nech zvolia ktorýkoľvek spôsob "veľkého odhalenia", nebudú pútať takú pozornosť ako ženy s väčším poprsím. Ak teda patríte k dámam, ktoré boh či plastický chirurg naozaj štedro obdaril, neodporúčame vám promenádovať sa na ulici v priehľadných blúzkach. Samozrejme, ak si nechcete vziať na svedomie dopravné nehody alebo pohoršené pohľady okoloidúcich žien.

 

Keď idete so svojou podprsenkou "na trh", musí to byť premyslené

Prvé pravidlo znie: podprsenka, ktorú budete ukazovať svetu, musí byť krásna a kvalitná. Len si spomeňte, koľkokrát sa vám u nejakej ženy, možno spolužiačky, naskytol priam žalostný pohľad na dva zašednuté/sprané "špagáty" alebo silikónové pásiky vykukujúce spod tielka. Takto nie, dámy! Nikdy.

Dnešný trh so spodnou bielizňou ponúka nepreberné množstvo zaujímavých a skvostných podprseniek, ktoré sú hodné toho, aby uzreli svetlo sveta, takže sa nebojte svoju zbierku podprseniek niekoľkými takými ozvláštniť. Veľkej obľube sa tešia napríklad podprsenky s nevšednými prestrihmi v oblasti dekoltu. Zárukou úspechu sú nesmrteľné čipkované podprsenky.

Teraz sa ale poďme pozrieť, ako a s čím vykukujúce podprsenky nosiť.

 

Čipky von!

Čipkované podprsenky vyzerajú najlepšie, keď ľahko vykukujú spod jednofarebného a jednoduchého zvršku, či už košele, tielka alebo dokonca aj svetra. Pre začiatok si skúste napríklad pod bielu košeľu vziať čiernu podprsenku s jemnou čipkou a nechajte ju, aby vám v dekolte vytvorila rafinovaný a pritom sexy look. Odvážnejšie z vás potom môžu siahnuť po košeli s hlbším výstrihom a odhaliť tak viac.

Zdroj: Pinteres.com

 

Tričká s prestrihmi

Ďalším spôsobom, ako uchopiť tento trend, sú tričká s postrannými prestrihmi rôznych veľkostí. Opäť môžete staviť na čipkovú podprsenku, pretože práve jej lem vyzerá v prestrihoch najlepšie. S prichádzajúcim letom sa nemusíte báť ani podprseniek veselších farebných odtieňov.

Zdroj: Pinteres.com

 

Priehľadné košele a topy

Transparentné blúzky, košele a halenky sa honosia postom jedného z hlavných trendov leta 2018. Zároveň ponúkajú perfektnú príležitosť, ako efektívne skombinovať dva trendy a vytvoriť z nich páčivý celok. Pod priehľadnú blúzku si dajte s výberom podprsenky naozaj záležať, hlavné ale je, aby vám padla ako uliata.

Tip: Chcete prezradiť tip, ktorý z vás urobí chic bohyňu a provokatívnu rebelku zároveň? Pod priehľadnú blúzku si oblečte čiernu podprsenku s trojuholníkovým tvarom košíčkov, napríklad našu SUPPORT BRA, v ktorej sa snúbi moderný vzhľad a maximálne pohodlie.

Zdroj: Pinterest.com

 

S vykukujúcou podprsenkou zažiarite na večierku, v práci však nie

Trend vykukujúcich podprseniek, inými slovami úmyselné upozorňovanie na svoju spodnú bielizeň, sa hodí skôr na párty, festival, ale aj len tak do mesta. Možno ste zaregistrovali, že modelky z Victoria's Secret, ale aj ďalšie hviezdičky, sa na červenom koberci práve dvakrát neostýchajú a nemajú problém si cez podprsenku len tak ledabolo prehodiť sako, alebo ísť dokonca aj bez neho, ale v práci by ste mali dodržiavať isté dekórum (ak už nie priamo dress code) a ramienka podprsenky schovať.