5 MÓDNYCH HRIECHOV ŽIEN Z POHĽADU MUŽA

14. 02. 17

Milé dámy, hoci vás muži považujú za tú lepšiu polovicu ľudstva, život bez vás si nevedia ani predstaviť a čo sa týka módy, ste pre nich väčšinou nedostihnuteľné vzory, občas sa stane, že aj vám sa podarí takmer neodpustiteľný módny lapsus. Píšeme takmer neodpustiteľný, lebo viete, ako si tieto chyby vyžehliť. Ale aj tak by muži niektoré módne hriechy už radšej nevideli. Ak vás zaujíma, ktoré, čítajte ďalej.

 

1. Viditeľné línie nohavičiek

Jeden z najhorších módnych prešľapov. Možno si poviete, že je zvláštne, ak muž frfle, že má možnosť vidieť ženské nohavičky... Nuž, v niektorých situáciách ich jednoducho nemá byť vidieť. Ak si dáte nohavičky o dve veľkosti menšie, ako potrebujete, a na to si oblečiete obtiahnuté šaty, verte, že váš zadok vôbec nebude vyzerať sexi. Nechceme, aby ste chodili bez spodnej bielizne (hoci, ak vám to vyhovuje...), ale skúste zvoliť napríklad bezšvovú spodnú bielizeň. Verte nám, bude to naozaj lepšie.
 

2. Nahá pokožka okolo pása

Podobný problém. Len málo žien si naozaj môže dovoliť odhaliť bruško a boky kratším tričkom alebo topom. Ak nemáte superfigúru, radšej to neskúšajte. Riziko, že to celé skončí faux pasom, je priveľké. Ešte keď sa k tomu napasujete do najužších džínsov, aké ste v skrini našli, čo logicky povedie k prevísajúcim faldíkom. Nie, toto naozaj nie je tá správna cesta, ako zaujať.
 

3. Odhalené to, čo by malo ostať zakryté

My vieme, za celulitídu nemôžete. Gény si nevyberiete, cvičíte, jete zdravo, ale aj tak máte na stehnách „pomarančovú kožu“. Nie je to práve estetické. Uznávame, že máte právo páčiť sa sama sebe vždy a všade, ale bolo by super nájsť mieru v tom, koľko svojich nedostatkov ukážete svetu. Možno by stálo za zváženie vyskúšať sťahovacie pančuchy. Tie určite pomôžu, ak si plánujete obliecť XS šortky.
  

4. Podprsenka

S podprsenkou je to vždy kráčanie po tenkom ľade. Hoci ich chlapi majú vo všeobecnosti v obľube, neťahá sa im z úst slina zakaždým, keď z nej zbadajú čo i len kúsok. Naopak, menej je niekedy viac, a v tomto prípade to platí. Ramienka podprsenky, ktoré vidieť, aj keď by nemalo, nepôsobia príliš žensky a elegantne, je to rušivý element. Presvitajúca podprsenka taktiež. Možno získate zopár zvedavých pohľadov, ale na reputácii vám to rozhodne nepridá. Bezramienková podprsenka je dobrá voľba. 
 

5. S ponožkami opatrne

Dobre, dobre, uznávame, toto sa týka aj mužov. Najmä, keď si ponožky navlečú do sandálov. Ale ani vy v tom nie ste nevinne. Videli sme už všeličo, ale ponožky (a nemusia byť len biele) v lodičkách patria k najväčším prešľapom. Veď to ani nemôžete myslieť vážne. Skúste aspoň silonkové ponožky (aj keď ani pri tých nie je všetko kóšer, keď vidieť vrchný okraj). Jednoducho, ak chcete nosiť ponožky, obujte si k ním tenisky a džínsy. 
 
Určite by sa toho dalo nájsť omnoho viac. Týchto 5 príkladov je ale vždy tak veľmi do oči bijúcich, že sme ich museli vypichnúť. Vo všeobecnosti by sa dali zhrnúť do pár pravidiel. Menej je niekedy viac. Štýl sa odvíja od maličkostí. Nepodceňujte spodnú bielizeň. A pred tým, ako vyjdete z domu, zamyslite sa, či sa na vašom outfite nedá niečo zlepšiť. Na to, aby ste pôsobili príťažlivo a žensky, stačí vedieť, čo zakryť a čo, naopak, zvýrazniť.