PREČO SÚ PÁNSKE BOXERKY STÁLE NAJOBĽÚBENEJŠÍM SPODNÝM PRÁDLOM?

02. 03. 16

Spýtajte sa mužov, aké spodné prádlo majú najradšej, a s najväčšou pravdepodobnosťou to budú pánske boxerky. Prečo sú také populárne a aké sú ich prednosti?

 
 

Praktickosť a pohodlie 

Muži milujú boxerky pre ich pohodlnosť a funkčnosť. V tuzemsku sú pánske boxerky jasnou voľbou pri nákupe spodnej bielizne pre viac než polovicu Čechov a Slovákov. Pánsky šatník zdobia tiež trenírky, slipy a stále väčšiu obľubu zaznamenávajú pánske tangá. Boxerky u mužov ale stále vedú, pretože dokonale kombinujú výhodu slipov a trenírok.
 

Sexy zadok 

Všimli ste si niekedy, ako skvele v nich vyzerá pánske pozadie? Boxerky na rozdiel od trenírok pevne obopnú boky a dajú im priestor vyniknúť. Nie nadarmo sa muži v tomto prádle pred ženami cítia najviac sexy. Nikde nie je navyše žiadna látka, ktorá by zadok nepekne deformovala. Pánske boxerky nemilujú len muži, ale prednosť im na mužskom pozadí dáva i väčšina žien.
 

Jasná voľba pre športovcovPánske boxerky vhodne pre šport

Pri športe sú boxerky pre muža ideálnym spodným prádlom. Dokonale priľnú k jeho telu a zároveň sa nikde nezarezávajú, takže sú pre športové aktivity všetkého druhu úplne perfektné. Na rozdiel od trenírok je v nich pánske prirodzenie pevne fixované pri tele. Zároveň ale nedochádza k nepríjemnému zapareniu. Vyznávačov aktívneho životného štýlu a športovcov potešia boxerky 3D flex Air, ktoré sa perfektne prispôsobia pohybu vďaka dvojitým švom.
 

Variabilita a výber

Boxerky ponúkajú rôznorodosť a hravosť. Skombinujte pohodlnú bavlnu s elastanom pre ešte väčšiu pružnosť alebo si doprajte bavlnenú spodnú bielizeň v klasickom strihu. S atraktívnymi farbami rozhodne urobíte dojem. Pokojne nechajte spod džínsov vykukovať farebný lem boxeriek a ukážte, že máte svoj štýl. Pre výber správnej veľkosti nezabudnite nahliadnuť do tabuľky veľkostí. A keby ste sa náhodou zmýlili, tovar zakúpený cez internet môžete bez udania dôvodu vrátiť alebo vymeniť do 14 dní.