BOXERKY VERZUS SLIPY: ČO SA ŽENÁM NAOZAJ PÁČI?

08. 06. 17

Sú viac sexi boxerky alebo slipy? Možno si poviete: „Bože, to je ale hlúpa otázka. Samozrejme, že boxerky!“ Odpoveď ale až taká jednoduchá nie je, skúste sa opýtať kamarátok, mamy, tety alebo babičky.

Po čom ženy túžiaPánske športové boxerky

Každá žena má iný vkus. Jedna sa pri pohľade na pánsky zadok lemovaný slipmi ironicky pousmeje, iná uznanlivo pokýva hlavou. O miere príťažlivosti týchto dvoch druhov pánskej spodnej bielizne vo finálne rozhodnú tri veci – akú má muž postavu, ako sa v slipoch alebo boxerkách cíti a či je jeho spodná bielizeň čistá. Sebavedomý chlap, ktorý sa o seba stará, na sebe môže mať pánske boxerky X-temp alebo aj klasické slipy, a stále bude vyzerať skvele.

Škodia slipy spermiám?

Už ste zachytili zvesti o tom, že slipy škodia spermiám? Je to hlúposť, neškodia. Preukázali to štúdie. Touto problematikou sa zaoberali austrálski urológovia a došli k záveru, že pánska spodná bielizeň nemá absolútne žiadny vplyv na počet a funkčnosť spermií. Spermiám ale veľmi nepomáha nevhodná strava a dlhé jazdy na bicykli. MUDr. Igor Bukovský (autor knihy Návod na prežitie pre mužov) tvrdí, že mužským genitáliám vadí úzke a tvrdé sedlo, otrasy a cyklistické šortky. Austrálska odborníčka na plodnosť Anne Clarková zase hovorí, že kvalitu spermií znižuje nekvalitné mäso.

Praktická stránka veci

„Slipy sú ideálnym variantom spodnej bielizne pre menších a štíhlejších pánov,“ povie vám so zdvihnutým ukazovákom každý módny guru. Dôvod je jasný, tento strih mužom predĺži nohy a dlhé nohy predsa vyzerajú lepšie ako krátke nohy. Slipy sa tiež viac hodia pod tesné nohavice. Napriek tomu vedú v anketách obľúbenosti boxerky. Tie sa hodia na každý typ postavy. Ak má muž silnejšie stehná, lepšie mu padnú kratšie nohavičky, skvele vyzerajú napríklad Fashion boxerky.
 
Nakoniec aj tak veľmi nezáleží na tom, či má muž na sebe boxerky, slipy alebo klasické trenírky. Ak sú čisté a vypadajú dobre, žiadnu rozumnú ženu nepohorší, ak svojho partnera uvidí nosiť slipy namiesto obľúbených boxerok a naopak.
 
 
Prečítajte si tiež:
Ako určiť veľkosť boxerok
Trendy v pánskej spodnej bielizni
Prečo sú pánske boxerky stále najobľúbenejším spodným prádlom?