HIGH WAIST TREND: ZAMILUJTE SI NOHAVIČKY S VYSOKÝM PÁSOM

16. 02. 19

Nohavičky s vysokým pásom sa uchytili už v roku 1970. Od tej doby sa priebežne vracajú a objavujú v rôznych podobách, či už vo forme kraťasov, sukní a dnes už dokonca i spodnej bielizne a plaviek. A práve trend vysokých nohavičiek vám dnes predstavíme, pretože pokiaľ ich ešte nemáte v šatníku, tak o veľa prichádzate.

 

Retro vlna

Na retro vlne sa móda vezie už od nepamäti, a tak bolo iba otázkou času, kedy sa dotkne i priemyslu spodnej bielizne. Obávaný okamih, kedy sa babičkovské nohavičky stávajú najviac sexy kúskom, práve nadišiel.

 

Nohavičky s vysokým pásom sú... sexy!

Nech už si o trende nohavičiek do pásu myslíte čokoľvek, dovoľte nám uznať, že vlastne vyzerajú skutočne sexy. Naviac v okamžiku, kedy spodná bielizeň zo všetkých strán obopne vašu siluetu, sa skrýva niečo veľmi ženského a ukľudňujúceho. Pocit, že ste v bezpečí, nech sa s vaším telom deje čokoľvek.

 

Univerzálnosť, sloboda a ženskosť

High waist nohavičky sú výnimočným kúskom i pre svoju univerzálnosť, pristanú totiž každej žene. V podstate sa jedná o spodnú bielizeň, ktorá ženám dodáva slobodu a neškatuľkuje ich podľa typu postavy. Pravdou však zostáva, že skôr ženy plnších tvarov z vysokých nohavičiek ťažili predovšetkým preto, že im zakryli drobné nedostatky, a naopak zvýraznili krivky.

 

Ako a kedy nosiť high waist nohavičky?

Pokiaľ zvolíte vhodný materiál nohavičiek s vysokým pásom, teda bavlnu či satén a nie polyester, potom zistíte, že sú nesmierne pohodlné, takže ich môžete nosiť počas dňa i večera. Pre zvýšené pohodlie odporúčame siahnuť po bavlnených bezšvových high waist nohavičkách, večer sa potom nebojte podporiť high waist trend čipkami, saténom a zladenou podprsenkou.

 

Pokiaľ rady nosíte džínsy s vysokým pásom, tak veríme, že si high waist nohavičky zamilujete, rovnako ako my. Dajte šancu napríklad práve našim high waist nohavičkám Cotton Formslip a nechajte sa milo prekvapiť ich úžasným pohodlím a schopnosťou prirodzene vytvarovať postavu.