UROBTE SI PORIADOK V SPODNEJ BIELIZNI

02. 10. 17

Máte zásuvku v skrini plnú spodnej bielizne, a napriek tomu sa ním každé ráno preberáte a rozmýšľate, ktorý kúsok zvoliť? A keď už si spodnú bielizeň zvolíte a oblečiete, cítite sa v ňom nesvoja a neustále si niekde niečo popoťahujete a upravujete? Zrejme potrebujete do svojej kolekcie spodnej bielizne vniesť čerstvý vietor. Prečítajte si 3 kroky, ako poriadok v spodnej bielizni dosiahnete a udržíte si ho.

1. Triediť, triediť, triediť

Prvým krokom k tomu, aby ste sa vo svojej bielizni cítili dobre, je vytriedenie tej, ktorá vám nesedí alebo sa vám nepáči a nenosíte ju. Nemali ste tieto nohavičky na sebe pol roka? Dajte ich preč. Má táto podprsenka vyšúchanú farbu? Preč s ňou. Sú vám tieto tangá malé? Vyraďte ich.
 
Buďte prísni. Neschovávajte si kúsky pre situácie "čo keby", pretože, ako viete z vlastnej skúsenosti, takáto situácia už pekne dlho nenastala a prítomnosť takejto bielizne v šatníku vám akurát ráno spôsobuje nerozhodnosť a nespokojnosť.
 

2. Udržujte rovnováhu

Máte pred sebou už len bielizeň, ktorú aktívne nosíte? Výborne, prvý krok ste úspešne zvládli. Teraz je potrebné zamerať sa na to, v akej bielizni sa cítite najviac sama sebou a aké nosíte oblečenie. Podľa toho sa zamerajte na bielizeň, ktorá je pre váš každodenný život najvhodnejšia.
 
Veľa športujete a preferujete voľnejšie oblečenie? Potom by väčšinu vašej bielizne mali tvoriť klasické nohavičky, s vyšším aj s nízkym pásom, prípadne dámske boxerky inšpirované pánskym strihom. Nosíte skôr elegantnejšie a priliehavé šaty? V tom prípade sa zamerajte na brazílske nohavičky, tangá a formujúce nohavičky. Ak si neviete rady, prečítajte si, ako si vybrať správne nohavičky.
 
Tak budete mať zásobu bielizne, ktorá vám sedí a hodí sa k väčšine oblečenia, ktoré bežne nosíte. Nebude vás trápiť nedostatok vhodných nohavičiek či podprseniek napriek plnej zásuvke. Je, samozrejme, dôležité mať aj spodnú bielizeň, ktorú nenosíte každý deň, ale hodí sa vám na špeciálne príležitosti. Nenosíte bežne tangá? Aj tak by ste ich mali do svojej kolekcie zaradiť, budú sa hodiť pod priliehavé šaty do divadla, ale aj v situáciách, keď sa proste budete chcieť cítiť sexy.
 

3. Buďte racionálne

Človek by si povedal, že čím väčší výber, tým lepšie, ale opak je pravdou. Tým, že obmedzíte svoju spodnú bielizeň na kúsky, ktoré naozaj nosíte a ktoré sa vám páčia, ušetríte nielen miesto v skrini, ale aj čas, ktorý strávite vyberaním, a zlú náladu, ktorú vám cez deň spôsobí zlá podprsenka.
 
Ak ste si skriňu dôkladne vytriedili a zistili ste, že potrebujete dobre pasujúcu podprsenku alebo iný typ spodnej bielizne, neváhajte sa pozrieť do nášho e-shopu alebo kamenného obchodu. Urobíme všetko preto, aby vám naša bielizeň padla ako uliata.
 
 
Prečítajte si tiež: