3 TIPY PRE DOKONALÉ NOHY

02. 09. 16

Priznajte sa. Koľkokrát vám padol pohľad na dokonalé nohy vašej kamarátky a vy ste si položili nasledujúcu otázku: „Čo tá robí, keď vyzerá tak fantasticky?!“ Prezradíme vám jedno malé tajomstvo. Vaša kamarátka zrejme pozná aj nám dobre známe 3 tipy vďaka ktorým budete mať božské nohy. Neveríte? Tak čítajte ďalej.

1. Svoje nohy si pestujte

Hnevajú vás rady typu: „Milujte svoje nohy“? Nás teda áno. Jasné, že si svoje nohy vážime, veď vďaka ním dokážeme chodiť a dostaneme sa tam, kam potrebujeme. Hoci, ak by boli len o trochu dlhšie, asi by sme sa nehnevali. Ale čo narobíme? Dôležité je, že každé nohy môžu byť krásne. Chce to len trochu starostlivosti. Pravidelné odstraňovanie chĺpkov a krémovanie by malo byť samozrejmosťou. Rozhodujúce sú ale detaily! Napríklad, ako často si lakujete nechty na nohách? To, že je už leto za nami neznamená, že si na pedikúru spomeniete zase až za rok. A rovnaké pravidlo platí aj pre stvrdnutú kožu na pätách. Pestujte si svoje nohy neustále, zaslúžia si to. Ony vás predsa nosia celý rok a nie len v lete.
 

2. Nakupujte rozumne

Neviditeľné tenké pančuchové nohavice

Pri nákupoch tiež nezabúdajte na detaily. Spravte si doma zásoby pančuchových nohavíc a buďte pripravené na každú príležitosť. Nečakaný koncert vážnej hudby, návšteva divadelného predstavenia alebo romantická prechádzka povedľa rieky? Nič vás nezaskočí, keď budete mať čo na seba. Pri spoločenských akciách sú decentné pančuchy nutnosťou a termo pančuchy vás v zime zahrejú lepšie ako varené víno. Myslite na to pri nákupoch.
 

3. Vytvarujte si siluetu

Teraz sa už vaše nechty pýšia krásnym lakom, sú jemné a v skrini čakajú na svoju veľkú chvíľu pančuchové nohavice. Čo ďalej? Dajte svojim nohám ten správny tvar. Recept na dokonalé nohy sa volá drepy a výpady. Možno sa vám práve orosilo čelo pri spomienke na vašu telocvikárku, ktorá vzhľadom znepokojivo pripomínala skôr telocvikára, a nútila vás na hodinách telesnej výchovy do rôznych šialeností. Nebojte sa, tentokrát to bude úplne vo vašej réžii. Stačí, keď počas dňa spravíte len 10 drepov či výpadov a postupne budete počty navyšovať. Pozor, dôležitá zásada – kolená vám nikdy nesmú presahovať špičky. Zbytočne by ste ich zaťažovali a bolesť by na seba nenechala dlho čakať. Pred cvičením si nezabudnite pretiahnuť celé telo,  a uvidíte, ako vám pôjde rozcvičke  práca oveľa viac od ruky.
 
Teraz už aj vy poznáte tajomstvo krásnych nôh, tak si ich upravte, nakúpte pančuchy na každú príležitosť a nezabudnite ani na pravidelné cvičenie. Ešte jedna dôležitá rada na záver – keď budete so svojimi nohami spokojné, všetkým ich ukážte. Krásne šaty, dokonale padnúce topánky, vhodné pančuchy, obliekajte sa tak, aby nad vami s obdivom prikývol hlavou každý módny znalec! 
 
 
Prečitajte si tiež:

Poradna Tags List

Pančuchy Formujúca bielizeň