SÚ TANGÁ NAOZAJ NEZDRAVÉ?

19. 12. 15

Tangá predstavujú sexy kúsok bielizne, ktorý má každá žena vo svojom šatníku. Je ale vhodné nosiť ich každý deň alebo sa jedná o výnimočný kúsok prádla, ktorý by ste si mali obliecť iba príležitostne?

Tajomstvo mini nohavičiekBrazilian nohavičky (brazilky) špeciálneho strihu

Perfektne sa hodia pod priehľadné nohavice alebo sukňu, kde by sa vám inak nevzhľadne rysovali klasické nohavičky, v tom lepšom prípade dokonca s nejakým veselým obrázkom. Tangá nechajú perfektne vyniknúť váš zadoček a nemusíte sa strachovať, že bude vidno zarezaný lem. Pánom navyše pripadajú veľmi sexy. Sú dômyselné a predstavujú kúsok oblečenia, ktorý nezakrýva úplne všetko, ale zahalí to najpotrebnejšie. Ako je to s ich každodenným nosením? Pravdou je, že na každý deň nie sú tangá úplne najvhodnejší. Prečo to tak je?

 

 

 

  • Väčšinou sú vyrobené z čipky alebo iného umelého materiálu, ktorý nepatrí medzi funkčné materiály. Veľmi totiž nesaje a zároveň neprepúšťa vzduch. Ľahko sa tak vnútri nohavičiek vytvorí vlhké prostredie, ktoré napomáha množeniu rôznych baktérií. Ku gynekológom často prichádzajú s kvasinkovou infekciou práve majiteľky mini nohavičiek.
  • Na šport vždy radšej zvoľte klasické bavlnené nohavičky, ktoré perfektne sajú, takže budú odvádzať pot od intímnych miest. Pamätajte na to, že pri športe ide predovšetkým o praktickosť, nie o sexy vzhľad. Opakované alebo dokonca chronické zápaly pošvy za „frajerinu“ určite nestoja.  
  • Tkanina táng je navyše veľmi tenká, môže sa ľahko stať, že baktérie z análneho otvoru prenesiete do oblasti pošvy, kde môžu napáchať peknú neplechu. Baktérie a víry sa tak môžu spôsobovať nepríjemnosti nielen v pošve, ale aj v močovom mechúre, kde spôsobujú nepríjemné pálenie pri močení.
  •  Veľmi tesné tangá navyše oderú či inak porania jemnú kožu v intímnej oblasti.  


Tangá vám perfektne poslúžia, ak potrebujete zakryť bielizeň v tesnejšom oblečení alebo sa chystáte na romantickú noc vo dvojici. Pre každodenné nosenie ale voľte klasickejšie spodné prádlo, ktoré bude pohodlné a plne zvládne nároky na celodenné nosenie.
 

Poradna Tags List

Nohavičky