S ČÍM KOMBINOVAŤ PODKOLIENKY, ABY STE ZAŽIARILI?

14. 07. 17

S podkolienkami budete vyzerať módne a zároveň mladistvo. S čím ich skombinovať, aby priniesli želaný efekt? 

Na počasí záleží Dámské podkolenky

Podkolienky v sebe skrývajú viac ako len praktický kus oblečenia. Môžeme ich rozdeliť do dvoch skupín. Tou prvou sú podkolienky určené na zimu. Teplý materiál nohy príjemne zahreje a zároveň vyšle do okolia signál, že vám módne trendy nie sú cudzie. Druhá skupina tzv. silónových podkolienok sa hodí do miernejšieho počasia. V letných mesiacoch, keď teploty dosahujú nezriedka aj 30 stupňov, už podkolienky neodporúčame. Radšej si obujte len žabky a hurá k vode. 
 

S čím teda podkolienky (ne)nosiť? 

  • Ak milujete športové oblečenie a rady vyrážate von v šortkách a tielku, doplňte outfit o podkolienky. Obujte si nízke tenisky miesto členkových. Členkové tenisky totiž opticky skracujú dĺžku nôh
  • Silónové podkolienky dobre skombinujete aj s minišatami alebo minisukňou. So strihom si nemusíte lámať hlavu, dodržte však dĺžku. Čím kratšie, tým lepšie. Na nohy obujte oxfordky. Outfit bude pripomínať nezbednú školskú uniformu. 
  • Podkolienky si môžete obliecť aj pod čižmy k šatám, sukni alebo šortkám. V ideálnom prípade nechajte pod čižmami vykuknúť len lem podkolienok. 
 

Koniec okám na pančuche 

Naše podkolienky majú jedno veľké plus. Vďaka špeciálnemu materiálu sa na nich netvoria oká. Sú veľmi príjemné na dotyk a zároveň pevné a odolné. Široký vrchný lem ponožiek neschádza pod kolená a nezarezáva sa do kože. Keď si ich dáte dole, bude vaša pokožka hladká a bez známok otlačenín. Vyberať môžete z lesklého aj matného variantu a širokého spektra farieb. V ponuke nájdete čiernu, šedú, telovú, bronzovú alebo jantárovú. Farbu voľte podľa oblečenia, ktoré k nim chcete nosiť. Ak si nie ste istí výberom, odporúčame podkolienky v čiernej farbe, ktorú najľahšie skombinujete so zvyškom oblečenia.
 
 
Prečítajte si tiež: