AJ SPODNÉ PRÁDLO SA VEZIE NA RETRO VLNE. PREČO BY VO VAŠOM ŠATNÍKU NEMALO CHÝBAŤ?

12. 07. 16

Pohodlné, ženské a veľmi zvodné. Tak by sa dalo charakterizovať retro spodné prádlo. Prečítajte si ako také spodné prádlo vyzerá a prečo privádza mužov do varu.

Viac je menej

Po období minimalizmu, ktoré zasiahlo aj oblasť spodného prádla a v ktorom sa neoddeliteľnou súčasťou dámskeho šatníka na dlhé roky stali úsporné tangá, sa na výslnie vrátili nohavičky, ktoré toho viac zakrývajú než ukazujú a napriek tomu dokážu byť neuveriteľne sexy. A tiež pohodlné, čo by sa o šnúrke medzi polkami rozhodne povedať nedalo. Pamätáte si na Marylin Monroe alebo pin-up girls, ktorých fotky si vojaci po celom svete lepili do svojich skriniek? Inšpirujte sa nimi.
 

A čo na to muži?

Možno vás to prekvapí, ale nie každý muž ocení, keď jeho partnerka vyzerá ako keby si odskočila z brigády v striptízovom bare a nosí spodné prádlo, ktoré by sa dalo úspešne použiť ako šnúrky do topánok. A priznajme si tiež, že nie každá žena disponuje útlou postavou, na ktorej by také prádlo vyzeralo naozaj dobre. Kedysi boli u žien obvyklé kyprejšie tvary, a tak boli strihy nohavičiek také, aby postavu ozdobili a prípadné chybičky na dokonalosti schovali. Nikde sa nič nezarezávalo a silueta bola krásne elegantná a ženská.
 

Tradičné materiály

Zabudnite na nepriepustný polyester. In sú dámske saténové alebo bavlnené nohavičky v atraktívnych, jemných vzoroch. Oblečte si napríklad nohavičky s roztomilými bodkami alebo romantickými kvietkami. A zlaďte s nimi aj podprsenku. Potrebujete schovať bruško? Zadovážte si nohavičky s vyšším pásom. K optickému zmenšeniu vám zase pomôžu dámske nohavičky s nohavicou. Oboje zoženiete aj v modernom bezšvovom prevedení a tak bude vaše prádlo pod oblečením dokonale nenápadné.
 
Zdroj obrázku: Vintageshapewear.com