RECEPT NA KRÁSNE A PEVNÉ PRSIA? PLÁVANIE!

30. 04. 18

Malé, ovisnuté, veľmi špicaté ... nie ste spokojná s tvarom svojich pŕs? Poďme ho teda zmeniť. Ako? Nemusíte ihneď skákať na operačnú sálu pod skalpel, postačia vám len plavky, bazén ... a psst, možno tiež správna podprsenka.

Vedeli ste, že plávanie patrí medzi aeróbne cvičenie s veľmi blahodárnymi účinkami? Zapájate pri ňom totiž úplne všetky svaly, najmä chrbtové a prsné. Pri plávaní platí, že opakovanie nie je matka múdrosti, ale matka dokonalého dekoltu. Aby ste sa tešili z skorých výsledkov, vyhraďte si na plávanie minimálne 1 hodinu dvakrát týždenne.

 

Osvojte si správnu techniku ​​plávania

Je plávať a plávať. Štýl prsia patrí k najstarším a zároveň najúčinnejším štýlom plávania práve na ženské partie, s ktorými nie je spokojných až 70% žien. Pokiaľ chcete docieliť spevnenie poprsia bez zaťaženia krčnej chrbtice, obráťte sa najprv na skúseného plavčíka, ktorý s vami vypiluje správnu techniku ​​plávania. Krčná chrbtica dostáva zabrať predovšetkým pri plávaní štýlom prsia bez ponorenia hlavy. Pozor na to. Pri správnej technike sa určite nezaobídete bez plaveckých okuliarov.

 

Plávaním k vysnívanej postave i dobrej nálade

Plávajte so železnou pravidelnosťou a uvidíte, že sa okrem pevnejšieho poprsia dostavia aj ďalšie zdravotné a estetické benefity. S každým tempom vo vode s teplotou presahujúcou 25 stupňov Celzia totiž spaľujete kalórie, takže vysnívanú postavu máte na dosah. Čo by ste povedali na to, že za hodinu priemerne rýchleho plávania spálite tabuľku čokolády? Nehovoriac o uvoľňovaní endorfínov, ktoré sa zase postarajú o dobrú náladu a pokoj na duši.

 

Pevné prsia za 3,2,1...

A tým menej trpezlivým prinášame jednoduchý, ale zato veľmi osvedčený trik, ktorý vám vyčarí pôvabnejší dekolt počas minúty. Siahnite po jednej z našich push up podprseniek, napríklad práve po Beauty push up bra a pomôžte si k plnšiemu poprsiu bez zásahov do tela a bez čakania.