NENECHAJTE DO SEBA REZAŤ: PUSH-UP PODPRSENKA VÁM ZACHRÁNI SEBAVEDOMIE

12. 08. 16

Napadla vám niekedy myšlienka, že by vám väčšie prsia mohli pomôcť k vyššiemu sebavedomiu a väčšiemu úspechu u mužov? Možno už nejakú dobu uvažujete o zväčšení pŕs, ale ešte ste sa neodhodlali k činu? Spoločne sa nad tým trošku zamyslime.

Prečo si ženy nechávajú zväčšovať prsia

Dôvody, prečo si ženy nechávajú zväčšiť poprsie, sú rôzne. Niekedy sa to týka sebavedomia, niekedy je plný dekolt  zbožným prianím manžela, a inokedy túto túžbu vyvoláva susedka, ktorá už podobný zákrok podstúpila. Každá žena je iná. Psychológovia sa ale zhodujú na jednej zásadnej veci – plastickú operáciu poprsia by dámy mali podstupovať len kvôli sebe. Ak vás teda partner so slzami v očiach prosí, nech zájdete aspoň na prvú konzultáciu, radšej vymeňte partnera. Nestojí totiž za to!
 

Čo sa môže pokaziťPush up podprsenka

Plastická operácia je veľký risk a je jedno, či sa zákrok týka nosu, brady alebo pŕs. Niekto vám bude rezať do tela a ten niekto práve nemusí mať svoj deň. Áno, aj doktori sú len ľudia. Nie vždy sa operácia podarí. Zadajte si do vyhľadávača výraz: „nepodarená plastická operácia pŕs“ a pozrite si obrázky – nájdete ich veľa. To, že vaše prsia po „zdokonalení“ nemusia vyzerať tak sexy, ako ste si vysnívali, nie je bohužiaľ jediná nepríjemná vec, s ktorou sa môžete stretnúť. Je ich oveľa viac. Napríklad:
  • infekcia,
  • hnis,
  • bolesť,
  • depresia,
  • škaredé jazvy,
  • neprimerane vysoká cena a mnohé ďalšie.
 
Na tieto „vedľajšie účinky“ v lesklých propagačných brožúrach s krásnymi fotkami nenatrafíte. To vám povie len vaša známa, ktorá už má podobnú skúsenosť za sebou.
 

Zbytočne neriskujte

Samozrejme. Celá operácia môže prebehnúť v úplnom poriadku a vy sa s niečim podobným nestretnete. Aj také prípade existujú. Ale naozaj to chcete riskovať? Sebavedomie vám zdvihne aj správne zvolená podprsenka. Napríklad super push-up podprsenky dokáže zväčšiť prsia až o dve veľkosti. Behom chvíle vám vyčarujú nádherný dekolt. A to úplne bezbolestne. V prípade, že preferujete striedmejšie zväčšenie, siahnite po klasickej push-up podprsenke. Dokáže tiež vytvoriť dokonalý hrudník, ktorému žiadny muž neodolá.