PREČO NESMIE BASIC PRÁDLO CHÝBAŤ VO VAŠOM ŠATNÍKU

08. 03. 16

Basic, jednoduché a univerzálne oblečenie, ktoré môžete kombinovať prakticky so všetkým a má široké využitie, rozhodne nesmie chýbať vo vašom šatníku. O to viac toto pravidlo platí u spodnej bielizne. Ešte žiadnu nemáte? Tak to hneď napravte.

 

Ako basic bielizeň vyzerá?

Spoznáte ju veľmi jednoducho. Nemá na sebe žiadne špeciálne zdobenie, nájdete ju v čiernej, bielej, sivej alebo krémovej farbe. Je hladká a prvoplánovo jednoduchá, vyrobená z kvalitného a príjemného materiálu. Basic veci v sebe kombinujú praktickosť a estetiku.

 

1. Praktické košieľky a tielka

Bez basic košieľky sa v chladnejšom počasí skrátka nezaobídete. Krásne vám zakryje a zahreje bedrá, takže sa vám vyhnú problémy s ľadvinami a nachladeným močovým mechúrom. Hrejivá košieľka ale zároveň dýcha a vy nemusíte mať strach, že budete zaliata potom hneď, ako vojdete do miestnosti. Páni ocenia bavlnené tielka, ktoré sa schovajú pod oblečením a zaistia im maximálne pohodlie počas dňa.   

 

 

 

2. Diskrétne podprsenky

Basic podprsenky vám zaručia úplne komfortné nosenie. Príjemný materiál bez zbytočných ozdôb vám bude príjemný na dotyk a neriskujete žiadne otlačeniny. Vďaka bezšvovému a hladkému povrchu sú basic podprsenky pod oblečením prakticky neviditeľné.

 

 

 

3. Už žiadne zarezané nohavičky

Klasické dámske basic nohavičky si opäť môžete vybrať v neutrálnych farbách. Vďaka príjemnému a priedušnému materiálu sú vhodné na bežné nosenie i športové aktivity. Bezšvový materiál nie je viditeľný pod oblečením. Nohavičky tak unosíte pod legínami alebo tesne obopínajúcimi sukňami a nohavicami.  

 

 

 

4. Pohodlné sexy boxerky

Bavlnené pánske boxerky sú mäkké a príjemné. Opäť si vyberiete z čiernych, bielych alebo šedých variantov. Prádlo veľmi pekne obomkne mužské pozadie a zároveň nikde neškrtí ani nekrčí pod oblečením. Páni ocenia boxerky na šport i na bežné nosenie.