Vážení zákazníci, vzhľadom na šírenie vírusu COVID-19 Vás chceme upozorniť, že platba na dobierku je možná len bezhotovostne (platobnou kartou) a preberanie balíčkov doručovaných prostredníctvom kuriéra bude prebiehať pri vozidle kuriéra. Príjemca by mal používať ochranné pomôcky. Ďakujeme za pochopenie.

PONOŽKY A LETNÁ OBUV: MÝTUS ALEBO REALITA?

21. 06. 16

Leto klope na dvere a k letným šatám sa hodia najlepšie sandále, balerínky a iná letná obuv. Ako prežiť horúce mesiace bez otlakov a odrenín? Na počudovanie v ponožkách!

Či je leto alebo zima, v ponožkách je vždy prímabambusové ponožky

Ak vás trápia otlaky alebo odreniny vždy, keď vyrazíte vo svojich letných topánočkách naboso, ponožky proste potrebujete.  V lete sa vám tiež noha potí viac, než v chladných obdobiach kalendárneho roka, z čoho sa radujú baktérie. Milujú pot, v ktorom sú obzvlášť aktívne, a vy večer pri vyzutí svojich obľúbených balerínok zápachom omdlievate. Prekaziť zákerným mikroorganizmom ich prácu vám pomôžu ponožky so špeciálnou úpravou vlákna, ktoré baktériám nedovolia pot rozkladať. 
 

Poznáte ponožky do balerínok alebo ťapky?

Do subtílnych črievičiek, akými balerínky bežne sú, potrebujete nenápadné ponožky. Zoženiete síce i klasické bavlnené ponožky do balerínok a vyrábajú sa dokonca v mnohých farbách, ale ich vykukujúce okraje naozaj príliš esteticky nepôsobia. Siahnite preto radšej po silónových ponožkách do balerínok. U Bellindy zoženiete dokonca silonové ponožky Ballerinas, ktoré sú utkané z funkčného vlákna, likvidujúceho baktérie a zápach, takže sa už nemusíte desiť chvíle, až sa z balerínok niekde vyzujete. Silonové ponožky pôsobia v otvorených balerínach veľmi nenápadne a nechajú tak vyniknúť zdobenie topánky.   
 

Neparte sa v pančuchách

Stráviť celý deň pri tropických teplotách v pančuchách je nielen nepríjemné, ale si tým tiež koledujete o nepríjemnú kvasinkovú infekciu. Ak si netrúfate ísť v šatách len tak naboso, kúpte si midi šaty, ktorých lem končí v polovici lýtok, a k nim zlaďte silonové podkolienky. Vykúzlia vám krásne lýtka a zároveň sa vyhnete nepríjemným odreninám a otlakom od remienkov sandálov. Pritom sa nebudete musieť celý deň trápiť v upnutých silonkách, naopak – v sukni či v šatách sa budete cítiť vzdušne ako motýlik. 
 

Poradna Tags List

Ponožky