POHODLNÝ SPÁNOK V SPODNEJ BIELIZNI. IDE TO?

05. 02. 16

V noci by ste mali načerpať potrebnú energiu na druhý deň. Niektorí ľudia spia najradšej nahí, iní potrebujú aspoň nočnú košeľu alebo tričko, niekto by zas nezažmúril oka bez spodného prádla. V čom by ste nikdy nemali chodiť spať a aké oblečenie je naopak žiadúce?

 

Doprajte si sladký a nerušený spánokBezšvová nevystužená podprsenka

Samostatnú kapitolu tvoria podprsenky. Na vrchný diel spodnej bielizne, predovšetkým ak v sebe skrýva kostice, úplne zabudnite. Pri nočnom prevaľovaní by mohlo dôjsť k nežiaducim otlačeninám. Jedinú výnimku tvoria tehotné ženy, ktorým sa počas tehotenstva zväčšujú ňadrá – a to až o 2 veľkosti. Nastávajúce mamičky môžu v prípade, že ich prsia bolia, nosiť podprsenku i na noc, aby prsia podopreli. Aj napriek tomu vždy voľte pohodlnú podprsenku bez kostíc, skôr športového strihu.

 

Radšej sa zmerajte

Patríte medzi tú časť populácie, ktorá by nezaspala bez spodného dielu bielizne? Chodíte spať v čipke alebo v bavlne? Na materiáli prakticky nezáleží, dôležitá je iba veľkosť, ktorá by vám mala perfektne sedieť. Výber dokonale padnúceho odevu samozrejme platí ako u dámskeho, tak i u pánskeho spodného prádla. Ak si nie ste istí, premerajte sa podľa tabuľky veľkostí.  

 

 

 

Strácajte centimetre

Ďalší kus oblečenia, ktorý vám prinesie okrem pohodlia tiež sexy krivky, sú špeciálne legíny Active Slimmer Night Leggings. Zatiaľ čo spíte, legíny pracujú za vás. Vďaka materiálu s Acti Mineral Complexom absorbujú vaše teplo a pošlú ho späť prostredníctvom infračervených vĺn. Táto sústavná masáž stimuluje metabolizmus, vďaka ktorému budete rýchlejšie spaľovať tukovú vrstvu a strácať centimetre. Na vrchnú časť tela zvoľte košieľku, ktorá vás krásne obomkne, a vďaka bezšvovému šitiu vám zaistí maximálne pohodlie.