KEDY JE VHODNÉ SIAHNUŤ PO SŤAHOVACEJ BIELIZNI?

13. 12. 15

Sťahovacia bielizeň nie je rozhodne niečo, čo by ste nosili každý deň. Každopádne sú príležitosti, kedy vám urobí obrovskú službu. Ak napríklad vyrážate na spoločenskú udalosť, na ktorú si obliekate upnutejšie šaty či kostým, je tento druh prádla perfektným pomocníkom. Zakryje prebytočné kilá, sformuje a spevní postavu.

 

Ako vyberiete správne prádlo?

Pri výbere sťahovacieho prádla záleží na tom, čo presne a ako veľa potrebujete kamuflovať. Existuje niekoľko druhov bielizne. Líšia sa materiálom i dĺžkou. Materiál by vám vždy mal byť príjemný na nosenie. U tohto špeciálneho spodného prádla je lepšie, ak si ho radšej vyskúšate, aby ste zistili, ako vám sedí. Pamätajte vždy na to, že sťahovaciu bielizeň by ste nemali nosiť každý deň, ale skutočne len na špeciálne príležitosti. Ak sa vám nechce do kamennej predajne, nakupujte na e-shope. V prípade, že vám nebude sedieť, máte právo ho vrátiť.   
 

Udržte svoje krivky pod kontrolouACTIVE SLIMMER HIGH WAIST BERMUDA

Ak potrebujete sformovať zadok aj brucho, potom je ideálnym variantom sťahovacia bielizeň, ktorá siaha až k prsiam. Taký model vám vytvaruje stehná, boky, brucho a zároveň schová i prípadné faldy, ktoré sa môžu objaviť v záreze podprsenky. Keďže je spevnená celá postava, nemusíte sa obávať ani sedenia. U kratšej bielizne by sa mohlo stať, že sa tuk vyhrnie z oblasti brucha do spodnej časti pod prsia. U prádla, ktoré má primárne formovať celú postavu, sa toho nemusíte báť.
 

ACTIVE SLIMMER BOXERProblematické partie

Čo keď vás trápi iba jedna konkrétna partia? V prípade, že chcete skryť iba bruško, kúpte si sťahovacie nohavičky s vysokým pásom. Vrchný lem pohodlne schováte pod záhyb podprsenky, čím docielite jednoliateho overalu. Postava zostane formovaná. Nohavičky boxerkového strihu vám zase pomôžu vytvarovať zadok a stehná, takže aj vo vypasovaných šatách budete vyzerať perfektne.