Vážení zákazníci, vzhľadom na šírenie vírusu COVID-19 Vás chceme upozorniť, že platba na dobierku je možná len bezhotovostne (platobnou kartou) a preberanie balíčkov doručovaných prostredníctvom kuriéra bude prebiehať pri vozidle kuriéra. Príjemca by mal používať ochranné pomôcky. Ďakujeme za pochopenie. Dodacia lehota objednávok sa teraz môže predĺžiť o 1-2 dni.

ČO SI MUŽI NAOZAJ MYSLIA O TOM, V ČOM MY ŽENY SPÍME?

19. 03. 18

Ach ženy. Aké úžasné stvorenia. Koľko je takých rán, keď si svoj šatník div nemýlime s výkladnou skriňou, zúfalo do neho hľadiac v snahe nájsť niečo na seba, avšak do postele pokojne hupsneme vo vyťahanom firemnom tričku. Ponúka sa však otázka... páčia sa naše nočné úbory vôbec mužom? A v čom nás túžia vidieť, keď sa ukladáme k spánku? Urobili sme menší prieskum a zistili to za vás.

 

Saténové košieľky

Saténová košieľka z vás urobí bohyňu každej noci, na to sa spoľahnite. Mužom sa pohľad na ženu v košieľke pozdáva už len z dôvodu, že neodhaľuje príliš málo ani veľa, skrátka tak akurát.

 

Vyťahané tričká

Ženy sa v nie príliš lichotivých tričkách na spanie priam vyžívajú, pričom za najväčší úlovok považujú tričko svojho milovaného, ​​z ktorého ešte stále sála omamná vôňa jeho parfumu. A čo na to muži? Muži hlásia áno! Ale len v prípade, že ste práve neukoristila ich najobľúbenejšie polo tričko, starostlivo nachystané na ďalší pracovný deň.

 

Dievča v pruhovanom pyžame

Večerným outfitom pozostávajúcim z klasickej pyžamy s gombíkmi a spacej masky tak trochu hovoríte: Dnes sa bude spať, mohol by si mi, prosím, podať tú knižku z nočného stolíka?

 

Dupačky pre dospelých

Ak vás hit dospeláckých dupačiek minul, jedine dobre. Nech už sú totiž akokoľvek pohodlné a roztomilé, muža v nich rozpálite maximálne tak rozopnutým zipsom.

 

Spodná bielizeň

Veľa žien po príchode domov podprsenku automaticky odhadzuje, a to s neuveriteľnou úľavou. Pokiaľ do tejto skupiny žien patríte aj vy, zavŕtať sa na noc opäť do spodnej bielizne pre vás zrejme nemá zmysel. A veľa mužov sa s týmto názorom stotožňuje. Ak sa však v noci nezaobídete aspoň bez nohavičiek, tak pre maximálne pohodlie siahnite napríklad po našich bezšvových nohavičkách SEAMLESS SLIP.

Čo z nášho prieskumu vyplýva? Obohaťte svoj nočný bielizník o pár pekných kúskov. To, že vás pod perinou (takmer) nikto nevidí, ešte neznamená, že nemáte právo cítiť sa krásna.