ČO DOKÁŽE FUNKČNÁ SPODNÁ BIELIZEŇ

20. 06. 16

Viete, kde sa skrýva tajomstvo štíhlych žien? Pod ich oblečením. Niektoré z nich využívajú funkčnú spodnú bielizeň, aby si udržali peknú kožu a atraktívnu siluetu. A na akom princípe toto prádlo vlastne funguje? Čítajte ďalej. 

Ako podporiť chudnutie Zeštíhlující boxerky

Túžite po krásnej postave, ktorú získate počas pár týždňov? Bez cvičenia a zdravého jedla to len ťažko docielite, ale máme pre vás jeden tip, ktorý vám túto strastiplnú cestu uľahčí. A urýchli. Jedná sa o zoštíhľujúce dámske prádlo Active Slimmer. Je vyrobené zo špeciálneho materiálu, ktorý pri kontakte s pokožkou absorbuje teplo z tela a infračervenými vlnami ho posiela zase späť. Tým dochádza k priebežnej masáži, ktorá stimuluje metabolizmus. Chudnutie je tak efektívnejšie. Za rovnakú námahu – lepšie výsledky. Prečo to nevyužiť? Pozrite sa napríklad na zoštíhľujúce boxerky, ktoré sú v súčasnej dobe veľmi obľúbené. 
 

A čo hovorí výskum? 

V roku 2013 nezávislé laboratórium produkty Active Slimmer testovalo a prinieslo jasné výsledky
 
Testu sa zúčastnilo 24 žien
Active Slimmer nosili 28 dní 8 hodín denne
83 % považovalo svoju pokožku na bokoch a stehnách za jemnejšiu. 
67 % pocítilo zmeny na koži už po 7 dňoch. 
Maximálny úbytok v páse bol 2,2 cm
Cez stehná to bolo až 2,3 cm.
 
Leto už pomaly klope na dvere. Ak stále chcete svoju postavu vylepšiť, máte ešte čas. Okrem boxeriek sú pre teplejšie dni tiež vhodné zoštíhľujúce bermudy. Aj v tomto prípade je u funkčnej spodnej bielizne využitá technológia Active Slimmer. 
 

Najväčším problémom je brucho 

Ako ste si mohli prečítať vo výsledkoch výskumu: funkčnosť spodnej bielizne nespočíva iba v chudnutí. Ovplyvňuje tiež kvalitu kože. 20 z 24 žien uviedlo, že sa im zlepšila pokožka v miestach, kde dochádzalo ku kontaktu s látkou. A to je celkom presvedčivé číslo. Ak vás trápi hlavne povolená koža na bruchu (napríklad po pôrode), vyskúšajte Active Slimmer bermudy so zvýšeným pásom. Stav pokožky sa rýchlo zlepší a vy si viac užijete čas strávený pri vode. 
 
Funkčná spodná bielizeň nie je vidieť a tajne tak pomáha k lepšej postave. Využite jej výhody a tešte sa na plavkovú sezónu – bude stáť za to.