AKO VYZERAŤ V ŠATÁCH EŠTE LEPŠIE

25. 01. 16

Voľba šiat pre konkrétnu spoločenskú udalosť je rovnako dôležitá ako voľba spodnej bielizne. Aby ste sa cítili v pohode a sexy, dajte si záležať aj na tom, čo máte pod šatami. Poradíme vám, ako na to.

 

Diskrétna podprsenkaPodprsenka s odnímateľnými ramienkami

V zásade platí pravidlo, že bielizeň nesmie zo šiat nevkusne vyliezať, ani presvitať. U podprsenky si dajte pozor na to, aby ste si vybrali správnu veľkosť. Jedine tak vám vytvorí zvodný dekolt, ktorý sa bude v šatách pekne vynímať. Ak volíte šaty bez ramienok, samozrejmosťou je podprsenka s odnímateľnými ramienkami, ktorá vám ňadrá zvýrazní, ale nebude na seba zbytočne upozorňovať. Na priehľadné ramienka zabudnite úplne. Aj tak je ich vždy vidieť a nerobia dobrý dojem. Pod spoločenské šaty voľte skôr hladký materiál, ktorý sa nerysuje pod oblečením. Ak sa chystáte na večerné rande v sexy koktejlkách, môžete si samozrejme dovoliť aj odvážnu čipkovanú bielizeň.

 

Sformujte svoje krivky

Zvolili ste na večer upnuté šaty, ale bojíte sa, že vám pri sedení vykuknú nevzhľadné faldíky? Do koktejlových šiat, ktoré dokonale obopínajú vašu postavu, zvoľte formujúcu bielizeň. Perfektne totiž sťahuje. Uberie vám až niekoľko centimetrov a je vhodná pre každú ženu. Čo sa týka farby, v zásade by ste si mali vybrať podobnú farbu prádla, než sú vaše šaty. Predstavte si, ako otrasne by vyzerali čierne koktejlky, z ktorých by vykukovala biela bielizeň, a naopak.

 

 

 

BB cream pančuchy s make-up efektom Spoločenská udalosť? Nezabudnite silonky

U významných spoločenských akcií ako ples alebo svadba nikdy nezabúdajte na silonky. Holé nohy by v tomto prípade boli obrovským prešľapom voči etikete. Nikdy nestúpite vedľa, ak zvolíte čierne priehľadné pančuchy, ktoré vaše nohy opticky zúžia a predĺžia. Budete sa cítiť pohodlne a zároveň sexy. U čiernych siloniek sa vám navyše nestane, že netrafíte prirodzený odtieň telovej farby. Čierna je jednoduchá, elegantná a univerzálna.

Čo sa šiat týka, ak túžite po rozprávkových šatách na mieru, ktorá vás nezruinuje, potom sa pozrite na Devotion Dresses. Stovky originálnych návrhov, kvalitné materiály a skúsení desginéři, to všetko je zárukou, že vaše šaty budú dokonalé a úplne unikátne. Výhodou je aj to, že nemusíte tráviť hodiny v salónoch, a napriek tomu vám šaty padnú ako uliate.