AKO VYHRAŤ NAD OKAMI NA PANČUCHÁCH

23. 03. 16

Vyrazili ste si v sukni alebo v šatách, obliekli ste si pančuchy a v polovici dňa vás zase nepríjemne prekvapilo oko na pančuške? Poradíme vám, ako sa tejto nepríjemnosti zbavíte raz a navždy.

 

3 rady prvej pomoci

Pančuchy a silonky sú vyrobené z veľmi háklivého materiálu. Stačí, aby ste sa pri vstávaní od stola zadrhli o jeho hranu alebo zavadili o niečo ostrejšie na stoličke a oko je na svete. Nehoda sa vám môže stať už pri samotnom obliekaní. Pančuchy ľahko zatrhnete o necht a cez deň sa milimetrová trhlinka roztiahne do nepeknej diery. Prinášame vám zopár rád, ako si s očkom poradíte.    

 

1.  Praktický lak na vlasy

Jeden z najlepších vynálezov pre ženy. Nielen, že s ním vykúzlite dokonalý účes, ale ho navyše využijete aj ako prvú pomoc, keď si natrhnete pančuchové nohavice. Hneď, keď si malú trhlinku všimnete, prelakujte ju. Lepivý lak nitky zafixuje a oko sa vám nebude zväčšovať. Deň v natrhnutých pančuchách tak prežijete bez väčšej úhony.  

 

2. Osvedčený lak na nechty

Tento trik pozná väčšina žien. Malú dierku jemne pretriete najlepšie bezfarebným lakom na nechty. Zlepené vlákna sa prestanú ďalej trhať.

 

3. Kúzlo s mrazničkou

Tento trik vyžaduje trochu dlhšiu prípravu, ale funguje ako prevencia. Potom, čo si kúpite nové pančuchy, opláchnite ich pod vodou a dajte ich v plastovom vrecku na noc do mrazničky. Druhý deň počkajte, až rozmrznú, oblečte sa a vyrazte do ulíc. Kúzlo spočíva v tom, že mráz posilní vlákna a tie sa potom menej trhajú. Znížite tak riziko, že sa oko na pančuške objaví.  

 

Choďte na to prešibane

Ako sa vzniku oka na pančuchách vyhnete úplne? Kúpte si pančuchy, ktoré sa skrátka nikdy netrhajú. Nová generácia pančúch obsahuje priadzu Lycra Fusion. Špeciálna technológia pletenia zabraňuje púšťaniu ôk. Nemusíte sa tak trápiť ani pančuchami v mrazničke, ani prežívať deň v roztrhaných silonkách. Vyberte si šikovné riešenie pre moderné ženy.
 

Prečítajte si tiež:

 

 

 

Poradna Tags List

Pančuchy