AKO VYBRAŤ SPRÁVNU PÁNSKU BIELIZEŇ

19. 12. 14

Chystáte sa kúpiť svojmu partnerovi spodnú bielizeň a vôbec sa v tejto oblasti nevyznáte? Nechajte si poradiť!

 

Boxerky

Pohodlné boxerky patria medzi nestarnúcu klasiku, pri ktorej môžete veselo experimentovať s farbami a vzormi. Veľmi vhodné sú pod skinny jeansy a do obleku, pretože priliehajú k telu a nikde netreba nič zložito narovnávať. Pri výbere boxeriek dajte pozor na ich veľkosť. Malé budú škrtiť v páse alebo na stehnách a príliš veľké sa budú zosúvať a ich majiteľ strávi pol dňa tým, že ich bude ťahať opäť naspäť.

Trenírky

Obľúbená a maximálne komfortná variácia na spodnú bielizeň. Nikde nič neťahá, nikde nič neškrtí. Táto vlastnosť je ale aj hlavnou nevýhodou trenírok, pretože nadbytok látky do úzkych nohavíc strčíte len veľmi ťažko. Ak však váš priateľ nosí voľnejšie nohavice, bude z trenírok nadšený. A trenírky na noc sú favoritom medzi pyžamami.

Slipy

Kedysi nepostrádateľná časť pánskeho šatníka zažíva krušné časy. Napriek tomu na ňu niektorí páni nedajú dopustiť. Popularitu slipov sa snažia zvyšovať aj sami výrobcovia, ktorí prichádzajú s push-up kúskami, ktoré dodávajú na patričných miestach objem alebo športovými slipami z funkčných materiálov.

Tanga

Tento typ pánskej spodnej bielizne páni bohužiaľ hromadne odmietajú. Pritom sa jedná o neuveriteľne pohodlnú bielizeň, obľúbenú predovšetkým u športovcov. Ak sa rozhodnete priateľovi tanga kúpiť, vyberajte medzi tmavšími farbami a klasickými materiálmi.

A co teraz?

Skôr, ako si začnete lámať hlavu nad tým, aká bielizeň by vášmu drahému mohla sadnúť najlepšie, odporúčame nahliadnuť do zásuvky, kde svoju bielizeň skladuje. Tam načerpáte najviac inšpirácie a kúpite mu taký strih, ktorý nosí najčastejšie. Zarytý zástanca voľných boxeriek by si určite darček v podobe pánskych tanga neužil. Pohrať sa ale môžete v materiáloch, farbách a vzoroch, kde máte voľnú ruku a záleží len na vás, či partnerovi kúpite saténové trenírky alebo slipy s komiksovými postavičkami.