AKO SI OBLIECŤ SILONKY BEZ UJMY

10. 05. 17

Stalo sa vám niekedy, že sa vám na silonkách spravilo oko? A to už počas obliekania? Možno ste použili nesprávnu techniku alebo ste podcenili prípravu. Spísali sme pre vás malého sprievodcu, ktorý vám pomôže natiahnuť si silonky bez ujmy.

PrípravaFly pantyhose - dámské pančuchy

„Šťastie praje pripraveným!“ Pri silonkách to platí dvojnásobne, takže poďme na to:
  • Upravte si nechty na rukách aj nohách.
  • Ohoľte si nohy.
  • Použite hydratačný krém na ruky.
  • Odložte všetky šperky, ktorými by ste mohli pančuchy pri obliekaní zničiť.
Ruku na srdce, koľkokrát v živote ste si už silonky obliekali nesprávnou stranou? Tejto maličkosti takisto venujte pozornosť. Keď sa budete do pančúch súkať dvakrát, získate okrem pekne červenej tváre tiež dvakrát väčšiu šancu na oko.
 

Ide sa na vec

Zvládnete balansovať na jednej nohe? Ak áno, pančuchy si nasaďte postojačky. Efektívne si pri tom precvičíte stred tela. Váš tréner vo fitku poskočí radosťou, keď mu o tom poviete. Ak rovnováha nie je vašou silnou stránkou, posaďte sa. Jednu nohavicu pančúch si narolujte na ruku a zase ju stiahnite dolu. Do špičky siloniek vložte prsty na nohách a opatrne pančuchu vytiahnite hore na stehno. Utrite si pot z čela, najťažšiu časť ste práve zvládli. Teraz ešte druhá noha. Nakoniec sa presvedčte, či je päta a špička na svojom mieste. Silonky si nezabudnite vytiahnuť až k pásu. 
 

Kontrola

Na záver si svoju prácu prezrite v zrkadle. Vidíte niekde príliš veľa látky? Alebo sú vám pančuchy niekde tesné? Upravte si ich. V silonkách by ste sa mali cítiť pohodlne a príjemne. Ak vás budú niekde ťahať alebo rezať, skúste ich vymeniť za väčšie. Oceníte to.
 
Tip na záver: Skôr ako vyrazíte z domu, pribaľte si do kabelky ešte jedny náhradné silonky. Napríklad jemné strečové pančucháče FLY PANTYHOSE 15D, tie sa zmestia do každej tašky. Záder, ostrý tvar kabelky, nechty... Stačí maličkosť a oko je na svete, radšej s tým počítajte. 
 
 
Prečítajte si tiež:
 
 

Poradna Tags List

Pančuchy