AKO SA ZBAVIŤ CELULITÍDY?

20. 02. 17

Celulitída je medzi ženami obrovským strašiakom. Priame skúsenosti s ňou má takmer 90% ženského obyvateľstva. Štatistika nepustí, je jasné, že aj medzi dámami, ktoré čítajú tento článok, sa nájdu také, ktoré si na tele našli partie pokazené „pomarančovou kožou“. Dá sa s ňou bojovať? A ak áno, tak ako?

 
Dobrá správa je, že odpoveď na prvú otázku je kladná. Áno, dá sa s ňou bojovať. Odpoveď na druhú otázku je komplikovanejšia. Zaručený a najmä rýchly recept asi neexistuje. Veľa závisí od genetiky. Ale dodržiavaním určitých pravidiel si viete Dámske formujúce pančuchyvýrazne pomôcť. A pomôcť vám môže aj funkčná spodná bielizeň a sťahovacie pančuchy.
 

Čo to tá celulitída vlastne je?

Najprv si pár slovami zhrňme, čo to tá celulitída vlastne je. V podstate ide o nerovnomerne rozložený podkožný tuk, alebo zhluky tukových buniek, ktoré uviazli medzi vláknami spojivového tkaniva. Čiže tam, kde sa spájajú svaly s kožou. Na celulitídu netreba veľa tuku v tele, takže automaticky neplatí, že keď schudnete, zbavíte sa jej. 
Z toho vyplýva, že jednoduché riešenie neexistuje a zaručené recepty, ako sa jej zo dňa na deň zbaviť, sú len snahou dostať sa zúfalým ženám do peňaženky. Existujú ale spôsoby, ktoré dokážu pomôcť a ich kombinácia vás môže tohto estetického neduhu dokonca úplne zbaviť. Okrem zdravej životosprávy, pravidelného pohybu a špičkovej kozmetiky je dostupná ešte jedna možnosť, ktorá pôsobí nielen preventívne, ale dokáže bojovať s už rozvinutou celulitídou – kvalitná funkčná spodná bielizeň či sťahovacie pančuchy
 

Ako mi to môže pomôcť?

Pri celulitíde je dôležité prekrvenie. Výborný stav nielen obehovej sústavy, ale aj lymfatického systému. Preto je dôležitý pohyb, preto škodí fajčenie a nezdravá strava. Dobrá správa je, že prekrvenie vašich partií dokáže podporiť aj naša funkčná spodná bielizeň a sťahovacie pančuchy. 
 
Napríklad kvalitné pančucháče Fit in Form obsahujú výťažky z Aloe Vera a pokožku prekrvujú a hydratujú. To je presne to, čo potrebuje, aby dokázala účinne bojovať s usádzaním tukových buniek. Funkčná spodná bielizeň Active Slimmer, ktorá pokrýva vaše telo od bokov až po stehná, inovatívnym spôsobom bojuje proti tukovým bunkám, vyhladzuje a zjemňuje pokožku. 
 
Ak máte genetiku, pri ktorej na celulitídu nemusíte ani pomyslieť, máte šťastie. Ak vás ale celulitída trápi už od mladosti, je načase sa pripraviť na dlhodobý boj. Pridajte ku klasickým zbraniam aj našu funkčnú spodnú bielizeň a sťahovacie pančuchy a vaše úsilie sa vám vráti v podobe krásnej a hladkej pokožky na tých najcitlivejších partiách.