AKO FUNGUJÚ ZOŠTÍHĽUJÚCE LEGÍNY, MÔŽETE IM VERIŤ?

05. 01. 16

Možno premýšľate o tom, či zoštíhľujúce legíny skutočne fungujú, alebo sa jedná iba o reklamný ťah, ktorý vám má prevetrať peňaženku. Poďme sa teda pozrieť, na akom princípe legíny pracujú.

 

Zmenšia problémové partie

Nikto nemôže čakať, že si oblečie zázračné nohavice, a cez noc schudne 10 kíl. Takto to skutočne nefunguje. Čo ale legíny Bellinda Active Slimmer ponúkajú?

  • ubudne vám 3-4 cm tuku a dosiahnete štíhlejšiu siluetu
  • efekt sa dostaví po 28 dňoch pravidelného nosenia
  • legíny vám pomôžu zmenšiť problémové partie, ako sú zadok a stehná
  • zbavíte sa nevzhľadnej celulitídy
  • budete mať jemnejšiu a na dotyk príjemnejšiu pokožku


Ako to s Bellinda Active Slimmer dosiahnete? Celé kúzlo spočíva v použitom materiáli. Acti Mineral Complex absorbuje teplo z vášho tela a posiela ho späť infračervenými vlnami. Tým dochádza k postupnému zahrievaniu, stimulácii metabolizmu a k rýchlejšej látkovej výmene.
 

Ako funguje látková výmena?

Metabolizmus tvorí kľúčovú rolu počas vášho chudnutia. Telo si z prijatej potravy vyberá látky, ktoré sú preňho dôležité. Tie potom ďalej rozkladá a premieňa na energiu. Tuky, ktoré sa ukladajú v problémových partiách, sa začínajú spaľovať teplom. Legíny celú pokožku zahrievajú a prekrvujú, čím dochádza k rýchlejšej látkovej výmene, ubúdaniu tuku a vyhladzovaniu pokožky. Koža sa postupne pomalým odbúravaním zbavuje nepekných hrbolčekov (celulitídy), ktoré nie sú v podstate nič iné, než nahromadený podkožný tuk.

 

Viditeľnejšia zmena

Ak sa skutočne snažíte schudnúť cvičením a zdravším jedálničkom, legíny s Acti Mineral Complexom vašu snahu 100% pozitívne podporia. Jedná sa o ďalšieho pomocníka, ktorý vám uľahčí cestu k dosiahnutiu lepšieho výsledku a viditeľnejších zmien pri vašej ceste za krajšou postavou a zdravším životným štýlom.

Vyskúšajte ich aj vy!