AKÉ PONOŽKY NOSIA ŠTÝLOVÍ ĽUDIA DO NÍZKYCH TOPÁNOK? NEVIDITEĽNÉ

24. 04. 17

Konečne prišla jar! Najvyšší čas obuť baleríny, plátenky a slip-on topánočky, nie? Možno si každý rok lámete hlavu nad tým, ako to ostatní robia, že im z nízkych topánok nevykúkajú ponožky. Je to síce detail, ale rozhoduje o celkovom dojme z vášho outfitu. V našom článku vám to tajomstvo prezradíme.

Žiadne ponožky

Časť ľudí do nízkych topánok nenosí ponožky vôbec. Ako ich spoznáte? Čuchom. Nohy sa jednoducho potia. Niekomu viac, inému menej. V teplých jarných dňoch sa tomuto javu vyhne len málokto. Počítajte s tým, že ak vyrazíte do ulíc v uzavretých topánkach bez ponožiek, skôr či neskôr vás dostihne celkom nepríjemná situácia. V lepšom prípade sa nepríjemný odor z vašich nôh dostane von až keď sa vyzujete. V tom horšom prípade sa prihlási o slovo už skôr. Môžete sa síce tváriť, že ten zápach nepochádza od vás, ale naozaj to chcete riskovať? Ostatní veľmi rýchlo vytušia, „odkiaľ vietor fúka“.
 

Neviditeľné ponožkyDámske neviditeľné ponožky vhodné do sneaker topánok

Ale ako to teda robia štýloví ľudia? Ich tajomstvo je jednoduché – nosia neviditeľné ponožky. Nezbláznili sme sa, tak sa tento druh ponožiek naozaj nazýva. Sú omnoho nižšie ako klasické nízke ponožky a tým pádom pôsobia neviditeľným dojmom. Viete o nich len vy. Určite si ich zamilujete hneď pri prvom vyskúšaní a pobežíte si kúpiť ďalšie. Do čiernych, bielych, všetkých topánok. Vyskúšajte ich, uvidíte sami.
 

Držia ako prilepené

Niekto nosí silikón na hrudníku a niekto v ponožkách. Práve pri našich neviditeľných ponožkách nájdete na päte malý silikónový prúžok, ktorý má za úlohu postrážiť, aby sa ponožka nerolovala dole. Je otravné, keď vám ponožka z nohy schádza a vy si ju musíte neustále napravovať. Vďaka silikónovému prúžku sa nehne ani o milimeter. 
Ak sa teda nechcete triasť strachom, že vás niekto pozve nečakane na návštevu a vy mu zamoríte byt nie práve voňavým zápachom, zaobstarajte si neviditeľné ponožky. Minimálne jeden pár - na skúšku. 
 
 
 
Prečítajte si tiež:
 

Poradna Tags List

Ponožky Bavlnené ponožky