AKÉ PANČUCHY SA HODIA K ČIERNYM ŠATÁM?

10. 04. 17

Obľubujete čierne šaty? Sú vhodné do spoločnosti, lichotia každej postave a hodia sa k nim prakticky všetky doplnky. Ale existuje jeden problém, ktorý sa spája práve s čiernymi šatami. Silonky. Aké by ste mali zvoliť?

Oblečená ako na funus Jemné strečové pančuchové nohavice

Aj najväčšie milovníčky čierneho oblečenia sa zhodnú na tom, že čo je veľa, to je príliš. Čierne šaty, čierne silonky a čierne topánky. Možno vám tento outfit zaistí štíhlejší vzhľad, ale obdivných pohľadov sa na spoločenskej akcii nedočkáte. Tie budú skôr ustarané. Prečo? Pretože budete pôsobiť, ako keby ste sa práve vrátili z pohrebu.
Čo si máte počať, keď sa v čiernych silonkách cítite najlepšie? Zvoľte si nejaké kvalitné a tenké, napríklad silonky FLY 15D. A skúste nájsť vhodný doplnok – šál, brošňu alebo kabelku – ktorý vás trošku rozžiari. Nebojte sa pestrých farieb, môžete si to dovoliť. 
 

Názor odborníkov

Módni experti sa zhodujú na tom, že k čiernym šatám sa najviac hodia telové pančuchy. A keď si vyberiete také, ktoré dokonalé splynú s farbou vašej pokožky, vyhrali ste. Krásne sú napríklad pančuchové nohavice FASCINATION MATT 15 DEN. Ruky preč od lesklých pančúch. Také v kombinácii s čiernymi šatami nevyzerajú veľmi dobre.
Tiež platí pravidlo, že by pančuchy nemali prebiť samotné šaty. Ak si teda potrpíte na zložité, extravagantné vzory, pozor na to. Čakajú na vás v skrini pekne zdobené a komplikovanejšie šaty? Pri pančuchách vsaďte na jednoduchosť. Experimenty si dovoľte len v tom prípade, že sa radíte medzi pyšné majiteľky dokonalých nôh. 
 

Aj topánky sú dôležité

K telovým silonkám sa úžasne hodia béžové lodičky. Krásne vám predĺžia nohy a nepôsobia rušivým dojmom. Keď si budete topánky vyberať, nezabudnite na pravidlo, že by vám z nich nemala vykukovať zosilnená časť pančúch. To znamená päta a špička. Ak sa chystáte na záhradný večierok a je pekné počasie, nechajte pančuchy pokojne doma. Pokiaľ máte ale namierené na prestížnu spoločenskú akciu, uprednostnite radšej topánky s uzavretou špičkou. 
 
 
Přečtěte si také:
 

Poradna Tags List

Pančuchy