AKÁ PODPRSENKA SA HODÍ POD AKÝ TOP?

25. 05. 18

Viete, čo dokáže potopiť aj ten najvychytanejší outfit? Zle zvolená podprsenka. Určite by ste nemali ťahať podprsenky ráno zo skrine ako králiky z klobúka. Vždy by ste mali vedieť, po akej podprsenke siahnuť s ohľadom na zvršok. Chcete to vedieť? Potom si nenechajte ujsť našu malú podprsenkovú etiketu.

 

 

 

Biele tričko

Jeden by povedal, že výber podprsenky pod biele tričko je viac než jednoznačný. Nie tak celkom. Osvedčená klasika v podobe hladkej bielej podprsenky sa totiž delí o miesto s červenou podprsenkou, ktorá vraj údajne dokáže zabezpečiť oveľa lepšiu kamufláž, pretože pod tričkom splynie s farbou kože. Táto finta však z veľkej časti závisí od materiálu a strihu tričká. Ak nechcete pôsobiť vyzývavo, radšej siahnite po bielej vystuženej podprsenke, ktorá sa pod vaším oblečením stane neviditeľnou.

 

Top bez ramienok

Časy gélových ramienok našťastie pominuli, namiesto toho sa dnes už robia kvalitné samodržiace podprsenky, ktoré pod tričkom bez ramienok perfektne držia. A navyše, vďaka silikónovým pásikom vnútri košíčkov, ktoré má aj naša Strapless Bra, vás neochudobnia ani o krásny dekolt.

 

Obtiahnuté tričko

Keď si oblečiete obtiahnuté tričko, pravdepodobne ho netúžite spestriť rušivým obrysom podprsenky. Stavte na vyššie spomínanú neviditeľnú alebo na bezšvovú podprsenku.

 

Top alebo šaty s odhaleným chrbtom

Šaty či topy s odhaleným chrbtom vyzerajú úchvatne, ženy však často netušia, ktorú podprsenku pod ne zvoliť. Gélové nalepovacie vankúšiky síce držia celkom spoľahlivo, avšak nezaistia prsiam takmer žiadnu podporu. Existujú ale špeciálne podprsenky s chytrými ramienkami, ktoré si jednoducho obmotáte a zapnete na rôzne spôsoby podľa potreby. V spodnej časti chrbta potom ramienka dokonale skryjete.

 

Tričko s hlbokým výstrihom

Ak patríte k ženám, ktoré sa vyžívajú v tričkách s hlbšími výstrihmi, potom by vám doma určite nemala chýbať aspoň jedna push-up podprsenka. Odvedie snáď ešte lepšiu prácu než mnohí plastickí chirurgovia, bezbolestne a rýchlo vám vyčarí tvarovanější, pôvabnejší a väčší dekolt. Dokonca až o dve čísla!

 

Svadobné šaty

A nakoniec, akú podprsenku si vziať pod svadobné šaty? To v prvom rade závisí od strihu šiat, a, samozrejme, aj od veľkosti vašich pŕs. Menej obdarené dámy sa nemusia báť podprsenku úplne vypustiť alebo si nechať šaty ušiť rovno na holý dekolt. Do podprsenky sa zbytočne netlačte ani v prípade korzetových šiat. Vydávate sa v šatách bez ramienok? Potom si zamilujete našu Strapless Bra, ktorá drží presne tam, kde má.