AJ V ZIME MÔŽETE BYŤ ELEGANTNÉ

25. 09. 17

Na každom ročnom období je niečo krásne. Napodiv aj na zime. Konečne budeme môcť zo skríň vytiahnuť naše obľúbené kabáty, čiapky, šály a pančuchy. Všetko si pekne zladíme a vyrazíme na teplý čaj alebo varené víno. Buďte aj v zime elegantné, poradíme vám, ako na to.

Letné šaty vymeňte za teplejšie

Prepadáva vás úzkosť, keď si predstavíte, že tohtoročnú zimu opäť pretrpíte v tesných a nepohodlných džínsoch? Žiadny strach. Nohavice pokojne nechajte ležať na dne šatníka a radšej si kúpte pekné elegantné šaty do kancelárie. Že vám v nich bude zima? To platí len v prípade, že si pod ne neoblečiete dostatočne teplé pančuchy. V tých najchladnejších dňoch siahnite po pančuchách s označením 100 DEN. Tie vaše nôžky zahrejú.
 

Oslňte plným dekoltom

Roláky majú síce niečo do seba, ale sexi dekolt je sexi dekolt. Neschovávajte si ho len na leto. Aj v zime môžete pod svojím huňatým šálom skrývať tajnú zbraň zvodných žien. Nenadelila vám príroda tie správne proporcie? Nadeľte si ich samé. Dokonalé tvary vám v okamihu vykúzli naša super push up podprsenka. Ak vás v zimných mesiacoch čaká dôležité rande, táto podprsenka by vo vašom šatníku rozhodne nemala chýbať.
 

Štíhlejšie boky, prosím!

Ak sa na vašej postave podpísali letné grilovačky, iste oceníte menšiu pomoc. Volá sa formujúce pančuchové nohavice. Prísneho trénera v posilňovni nenahradí, ale na jeden večer váš sen o štíhlejšej postave splní. Skvele zjednotí všetky "zárezy" a vy si môžete dovoliť aj veľmi tesné šaty. A čo je na tom najlepšie? Na vianočnom večierku môžete ochutnať všetky dobroty a vaše bruško zostane perfektne ploché.
 
V prípade, že si chladné dni najradšej užívate vo svojom pohodlnom kresielku s knižkou v ruke, nezabudnite na teplé ponožky. Aj tie môžu vyzerať k pyžamovými šortkám šmrncovne. Prajeme vám krásnu a štýlovú zimu.
 
 
Prečítajte si aj: