SÚ DETSKÉ PANČUCHY EŠTE MODERNÉ?

13. 04. 16

Mohlo by sa zdať, že detské pančuchy sú prežitkom z dôb socializmu. Možno na nich sami nemáte najlepšie spomienky. Dnes je ale ponuka pančúch omnoho širšia, než pred 30 rokmi a to aj z hľadiska materiálu či farieb. Pozrite sa, prečo sú detské pančuchy stále in.

 

Zjednodušia obliekanie

V prvom rade predstavujú veľmi praktický kúsok oblečenia. Sami dobre viete, že obliekanie a vyzliekanie nepatria medzi najobľúbenejšie činnosti. Bábätká sa krútia a väčšie deti chvíľu neposedia. Už tak majú na sebe niekoľko vrstiev oblečenia. Čím menej kúskov musíte dieťatku obliecť, tým lepšie. Miesto zdĺhavého navliekania nohavíc a ponožiek obliekate iba jeden kúsok – pančuchy.

 

Ochránia dieťa pred nachladením

Deťom býva väčšia zima než rodičom. Predovšetkým v chladnejšom počasí sa stávajú teplejšie pančuchy vyložene nutnosťou. Dieťa je v teple, neoziabajú ho nohy a ľahšie ho tak ochránite pred nachladením. Pančuchy slúžia v zimných mesiacoch ako spodná vrstva pod nohavice a táto dvojitá ochrana k drobcovi nepustí zimu.
 

Nevyhŕňajú sa a nepadajú

Je vaše dieťa aktívne i doma? Určite sa neustále plazí po zemi, hrá sa na nej a znova môže ľahko prechladnúť. Napriek tomu, že sa vám zdá v dome pomerne teplo, skúste si na 10 minút sadnúť na podlahu ako vaše dieťa. Uvidíte, že chladný vzduch ide práve zo zeme. Nohavice a ponožky sa drobcovi ľahko vyhrnú, takže nahmatáte studené členky a lýtka. Pančuchy sa nevykašú a dieťa je jednoducho i prakticky oblečené.

 

Detské pančuchy

Vyberte si z atraktívnych vzorov

Béžové vyťahané socialistické pančuchy sú už skutočne dávno pasé. Kúpte svojmu dieťaťu funkčné detské pančuchy vo veselých farbách a atraktívnych vzoroch. Bavlnené pančuchy obsahujú prímes elastanu, ktorá sa prispôsobí telu. Vaša ratolesť sa v nich bude cítiť pohodlne a rozhodne ho nebudú hrýzť. 

 

 

 

 

 

 

 

Poradna Tags List

Detská bielizeň Pančuchy