SŤAHOVACIE SPODNÉ PRÁDLO NENOSÍ LEN BRIDGET JONESOVÁ

24. 08. 16

Čo stojí za úžasnou postavou mnohých žien? Domnievate sa, že je to fitness tréner, výživový porad-ca a možno aj plastický chirurg? Omyl. Dokonalé krivky má často na svedomí len zoštíhľujúce prádlo, ale pssst – o tom sa predsa nehovorí.

Vezmite si dnes konečne obtiahnuté šaty

Aj vy stále pobehujete okolo krásnych sexy šiat, ktoré vám visia v skrini a nemôžete sa rozhodnúť, či si ich dnes konečne vezmete? Sebavedomie vám to neustále zakazuje. Predsa len sú veľmi tesné – je v nich vidieť všetko. Hovoríte si: „Budem vyzerať nemožne a hlavne, keď sa trochu najem alebo napijem, vylezie mi bruško a všetci so to hneď všimnú“. Nebojte, nevšimnú. Stačí siahnuť po správnych sťahovacích pančuchách, ktoré vašu bezchybnú siluetu zachránia. Perfektne vyhladia všetky nerovnosti na vašej koži a po zvyšok večera dohliadnu na to, aby váš vzhľad bol rovnako ohromujúci ako keď ste opúšťali dom.
 

Musím ešte schudnúť dve kiláActive Slimmer bermudy so zvýšeným pásom

Stretávate na ulici krásne ženy a napadá vám: „Za takú postavu by som upísala dušu diablovi...“? Ony to vidia inak. Myslia si, že k dokonalosti im chýba zhodiť ešte dve až tri kilá. Možno medzi také ženy tiež patríte, a ani si to neuvedomujete. Možno práve za vašu postavu by iné ženy dali všetko. Jedná sa o akési „čakanie na šťastie“ - ešte o tri centimetre menej v páse a budete naozaj šťastná. Poznáte to? Už nečakajte. Zoberte si na seba sťahovacie spodné prádlo a behom pár sekúnd dosiahnete presne takej veľkosti, po ktorej tak dlho túžite. Šikovné zoštíhľujúce pančuchy vám zdvihnú nie len zadok, ale aj sebavedomie. A najmä o to ide.
 

Ale ja potrebujem naozaj schudnúť!

Chudnutie vám uľahčí zoštíhľujúce prádlo Active Summer, ktoré pekne stiahne potrebné partie a naviac vám vďaka špeciálnej technológii skutočne pomôže zbaviť sa pár centimetrov v obvodoch. Musíte samozrejme správne jesť a pravidelne cvičiť, ale tieto zoštíhľujúce pančuchy vám redukciu váhy uľahčia. Noste ich do práce, na doma, na večierky aj pri športe a približne za mesiac sa dosta-via prvé výsledky. Škoda, že o týchto zoštíhľujúcich pančuchách nevedela Bridget Jonesová – vyz-erajú totiž dobre aj keď sa vyzlečiete.