Vážení zákazníci, vzhľadom na šírenie vírusu COVID-19 Vás chceme upozorniť, že platba na dobierku je možná len bezhotovostne (platobnou kartou) a preberanie balíčkov doručovaných prostredníctvom kuriéra bude prebiehať pri vozidle kuriéra. Príjemca by mal používať ochranné pomôcky. Ďakujeme za pochopenie.

DOKONALÁ POSTAVA NA KAŽDÚ PRÍLEŽISŤ! PORADÍME VÁM, AKO NA TO

21. 07. 16

Oku lahodiaca štíhla silueta je snom každej ženy. Ako sa k nej dopracovať pomocou spodného prádla? Čítajte ďalej a dozviete sa to.

Priznajte si svoju veľkosť

Písmena S či M, prípadne číslice 36 a 38 pôsobia natoľko magickým dojmom, že mu ženy ochotne podliehajú bez toho, aby brali do úvahy svoju skutočnú veľkosť. Potom dobrovoľne trpia v nevyhovujúcom spodnom prádle, ktoré ich škrtí a vyrába nepekné faldíky. Často pritom stačí siahnuť po spodnom prádlo o veľkosť väčšom a hneď si prestanete pripadať ako vorvaň napchatý do sieťovky. Zabudnite preto na číslovanie a vyberajte spodné prádlo podľa toho, ako vám skutočne sadne. Ak si chcete objednať prádlo z eshopu, dôkladne sa doma zmerajte, a následne si vyberte veľkosť podľa veľkostnej tabuľky výrobcu.
 

Univerzálne spodné prádlo neexistuje

Najjednoduchšie by bolo, keby existoval jeden typ podprsenky a jeden druh nohavičiek, v ktorých by ste mohli robiť všetko. Ráno by ste si šli zabehať a podprsenka by vám krásne držala prsia. Následne by ste absolvovali náročný deň v práci bez toho, aby ste vedeli o svojom prádle. Večer by dokonale tvarovalo postavu pod priliehavými spoločenskými šatami, a v noci by ste v ňom ešte zviedli svojho partnera. Bohužiaľ, také prádlo ešte nikto nevymyslel, preto sa držte nasledujúceho:
 
- na šport vyberajte prádlo, ktoré je maximálne komfortné. Nohavičky najlepšie klasického strihu (niekto preferuje radšej tangá), ktoré nebudú skĺzavať tam, kam nemajú a kompresnú podprsenku, ktorá udrží vaše poprsie na mieste.
 
- do práce si oblečte spodné prádlo, ktoré je primerané vrchnému odevu. Pod svetlé farby si vezmite biely alebo telový komplet, pod tmavé farby voľte čierne prádlo. Ak nosíte kostýmy a úplety, bude pre vás najlepšie bezšvové spodné prádlo. Bezešvé dámské kalhotky Podprsenku zvoľte s hladkými vystuženými košíkmi, ktorá je pod oblečením neviditeľná.
 
- bezšvové prádlo oceníte aj pod spoločenskými šatami. U tých si dajte pozor na nepekne vybiehajúce ramienka podprsenky. Ak majú šaty špagetové ramienka alebo len korzet, siahnite po podprsenke bez ramienok. Rozhodne si nekazte svoj outfit silikónovými ramienkami z podprsenky.
 
- plánujete horúcu noc so svojim partnerom? Určite siahnite po sexy krajkovom prádle! Nespravíte chybu a Váš partner bude nadšený.
 
Ako sme si povedali vyššie, na každú príležitosť existuje vhodné spodné prádlo. Nezabúdajte preto na to, a vyberajte si spodné prádlo tak, aby ste sa v ňom cítili príjemne, žensky a pristalo vám či už budete oblečená alebo vrchný odev vyzlečiete.