DOKONALÁ POSTAVA NA KAŽDÚ PRÍLEŽISŤ! PORADÍME VÁM, AKO NA TO

21. 07. 16

Oku lahodiaca štíhla silueta je snom každej ženy. Ako sa k nej dopracovať pomocou spodného prádla? Čítajte ďalej a dozviete sa to.

Priznajte si svoju veľkosť

Písmena S či M, prípadne číslice 36 a 38 pôsobia natoľko magickým dojmom, že mu ženy ochotne podliehajú bez toho, aby brali do úvahy svoju skutočnú veľkosť. Potom dobrovoľne trpia v nevyhovujúcom spodnom prádle, ktoré ich škrtí a vyrába nepekné faldíky. Často pritom stačí siahnuť po spodnom prádlo o veľkosť väčšom a hneď si prestanete pripadať ako vorvaň napchatý do sieťovky. Zabudnite preto na číslovanie a vyberajte spodné prádlo podľa toho, ako vám skutočne sadne. Ak si chcete objednať prádlo z eshopu, dôkladne sa doma zmerajte, a následne si vyberte veľkosť podľa veľkostnej tabuľky výrobcu.
 

Univerzálne spodné prádlo neexistuje

Najjednoduchšie by bolo, keby existoval jeden typ podprsenky a jeden druh nohavičiek, v ktorých by ste mohli robiť všetko. Ráno by ste si šli zabehať a podprsenka by vám krásne držala prsia. Následne by ste absolvovali náročný deň v práci bez toho, aby ste vedeli o svojom prádle. Večer by dokonale tvarovalo postavu pod priliehavými spoločenskými šatami, a v noci by ste v ňom ešte zviedli svojho partnera. Bohužiaľ, také prádlo ešte nikto nevymyslel, preto sa držte nasledujúceho:
 
- na šport vyberajte prádlo, ktoré je maximálne komfortné. Nohavičky najlepšie klasického strihu (niekto preferuje radšej tangá), ktoré nebudú skĺzavať tam, kam nemajú a kompresnú podprsenku, ktorá udrží vaše poprsie na mieste.
 
- do práce si oblečte spodné prádlo, ktoré je primerané vrchnému odevu. Pod svetlé farby si vezmite biely alebo telový komplet, pod tmavé farby voľte čierne prádlo. Ak nosíte kostýmy a úplety, bude pre vás najlepšie bezšvové spodné prádlo. Bezešvé dámské kalhotky Podprsenku zvoľte s hladkými vystuženými košíkmi, ktorá je pod oblečením neviditeľná.
 
- bezšvové prádlo oceníte aj pod spoločenskými šatami. U tých si dajte pozor na nepekne vybiehajúce ramienka podprsenky. Ak majú šaty špagetové ramienka alebo len korzet, siahnite po podprsenke bez ramienok. Rozhodne si nekazte svoj outfit silikónovými ramienkami z podprsenky.
 
- plánujete horúcu noc so svojim partnerom? Určite siahnite po sexy krajkovom prádle! Nespravíte chybu a Váš partner bude nadšený.
 
Ako sme si povedali vyššie, na každú príležitosť existuje vhodné spodné prádlo. Nezabúdajte preto na to, a vyberajte si spodné prádlo tak, aby ste sa v ňom cítili príjemne, žensky a pristalo vám či už budete oblečená alebo vrchný odev vyzlečiete.