8 VECÍ, KTORÉ VÁM V ŠATNÍKU NESMÚ CHÝBAŤ

22. 12. 14

Stojíte každé ráno zúfalo pred skriňou a neviete, čo na seba? Poradíme vám, ako vytvoriť ľahko kombinovateľný základ šatníka.

Úzke nohavice

Pri výbere nohavíc zabudnite na módne výstrelky. Nech si už chcete kúpiť jeansy alebo obyčajné nohavice, siahnite po tmavších farbách. Vyskúšajte si viacero strihov, skúste sa v nich prejsť po predajni a sadnúť si v nich alebo sa zohnúť, aby ste mali istotu, že vám skutočne sedia.

 

Čierne sako

Nesmrteľná klasika, ktorá sa vám bude hodiť na formálne príležitosti aj na bežné nosenie. Pri nákupe si dajte pozor, aby vás sako neobmedzovalo v pohybe. Ak máte od prírody širšie ramená, na saká s ramennými vypchávkami rovno zabudnite.

 

Biela košeľa

Jednoduchá košeľa v bielom prevedení sa vám bude hodiť do práce aj na schôdzku, k nohaviciam aj k sukni. A keď ju ozvláštnite zaujímavým náhrdelníkom, získate originálny a variabilný outfit.

 

Kratšia sukňa

Sukňu v maximálnej dĺžke po kolená oceníte s legínami v zime a so silonkami aj počas ostatných ročných období. Skombinovať ju môžete s teniskami a lodičkami a vždy budete vyzerať štýlovo.

 

Basic tielko

Obyčajné tielko v bielej a čiernej farbe je univerzálne a môžete ho nosiť celoročne. V lete len tak a v zime pod svetrík alebo sako.

 

Módne legíny

Legíny sú hitom už niekoľko rokov. Pri výbere sa uistite, že ste si vybrali správnu veľkosť a legíny nie sú priehľadné. Legíny z tenkej a priesvitnej látky sa už neraz postarali o spoločenské faux pas.

 

Kvalitná podprsenka

Za dobre padnúcu podprsenku, ktorá sedí tam, kde má, podopiera, čo má a nepadajú jej ramienka, by nejedna žena zabíjala. Pred jej nákupom sa premerajte a pomocou online kalkulačky spočítajte, akú máte veľkosť. V obchode si skúste viacero kúskov, pretože každý výrobca má svoje číslovanie a tak vám nemusí sedieť hneď prvá podprsenka, ktorá vám padne do rúk.

 

Sexy pančuchy

Bez pančúch alebo pančuchových nohavíc sa skrátka nezaobídete. Vyraziť v nich von by bol neodpustiteľný spoločenský prehrešok. Vyberať si môžete z rôzne jemných aj funkčných silovniek a ak sa obávate očiek, kúpte si pančuchové nohavice vyrobené špeciálnou technológiou, ktoré neroztrhnete, ani keby ste sa veľmi snažili.