5 TYPOV NOHAVIČIEK, BEZ KTORÝCH SA NEZAOBÍDETE

24. 02. 16

Nie ste si isté, aký druh nohavičiek si kúpiť? Pozrite sa, akými pravidlami sa výber spodnej bielizne riadi a čo by rozhodne nemalo chýbať vo vašom šatníku.

 

Na veľkosti záleží

Pri výbere nohavičiek vždy dbajte na správnu veľkosť. Spodná bielizeň by vás nemala nikde tlačiť, ani sa zarezávať. S menším prádlom riskujete nepekne viditeľné švy pod nohavicami alebo sukňou. Navyše vám na koži vzniknú otlačeniny. Z hľadiska materiálu sú najobľúbenejšie nohavičky s vyšším obsahom bavlny. Bavlna je savá, mäkká a svojej majiteľke zaručuje zdravotne nezávadné a veľmi komfortné nosenie. Nebojte sa objednávať spodnú bielizeň z e-shopu. Ak by vám z akéhokoľvek dôvodu nesedela, môžete ju do 14 dní bez udania dôvodu vrátiť.  

 

1.  Vsaďte na pohodlnú klasiku

Klasický strih nikdy nevyjde z módy a stále patrí medzi najobľúbenejšie druhy nohavičiek. Klasické nohavičky sú veľmi pohodlné a vhodné na každodenné nosenie. Perfektne sa hodia tiež na šport. Vyberte si z nepreberného množstva farieb a vzorov.

 

 

 

2. Urobte dojem v zvodných tangách

Obľúbené sexy tangá využijete predovšetkým pod oblečením, ktoré tesne obopína váš zadoček. Vynikajú svojou nenápadnosťou a muži ich skrátka milujú. Pozor si dajte len na použitie počas športu. Na aktívnejší pohyb nie sú vhodné kvôli materiálu a horšej savosti potu.

 

 

 

3. Dômyselné brazílky

Hľadáte kompromis medzi klasickými nohavičkami a tangami? Potom siahnite po brazílkach. Spodný lem zdobí zvodná čipka a navyše sú zvýšené v oblasti pásu. Sú tak skvelou voľbou pre pohodlné nosenie a súčasne sexy vzhľad.

 

 

 

4.  Inšpirujte sa pánskym šatníkom

Módny návrhári sa často inšpirujú u druhého pohlavia a rovnako tomu bolo i v prípade šortkových nohavičiek. Ich poznávacím znamením je extrémne znížený pás a naopak siahajú až do hornej časti stehien. Svojím vzhľadom pripomínajú pánske boxerky.

 

 

 

5. Šikovný pomocník pod spoločenské šaty

Funkčný variant, ktorý oceníte pod priliehavými šatami, ktoré tesne obopínajú a rysujú vašu postavu, predstavujú sťahovacie nohavičky. Tie hravo zakryjú drobné nedokonalosti a doprajú vám zdravé sebavedomie.