Vážení zákazníci, vzhľadom na šírenie vírusu COVID-19 Vás chceme upozorniť, že platba na dobierku je možná len bezhotovostne (platobnou kartou) a preberanie balíčkov doručovaných prostredníctvom kuriéra bude prebiehať pri vozidle kuriéra. Príjemca by mal používať ochranné pomôcky. Ďakujeme za pochopenie. Dodacia lehota objednávok sa teraz môže predĺžiť o 1-2 dni.

4 VYCHYTÁVKY, AKO SCHOVAŤ SPODNÚ BIELIZEŇ POD ŠATY

20. 08. 18

Snáď každá nevesta túži byť vo svoj svadobný deň tou najkrajšou. Akonáhle si odškrtne položku, ktorá sa na tom významne podieľa - svadobné šaty, razom čelí ďalšiemu oriešku: Akú spodnú bielizeň pod šaty zvoliť? Poďte s nami tento oriešok rozlúsknuť.

 

 

1. Bezšvové nohavičky

Česť tomu, kto vynašiel bezšvové nohavičky! Keď si ich oblečiete priliehavé šaty, zbavia vás nežiadúcich obrysov, a ešte sú navyše natoľko pohodlné, že o nich ani neviete. Ich neviditeľný efekt oceníte aj v svadobných či plesových šatách. Ak sa tento malý zázrak doposiaľ neukrýva vo vašom bielizníku, rýchlo to u nás napravte.

Chcem bezšvové nohavičky!

 

2. Neviditeľná podprsenka

Ďalšou úžasnou vychytávkou je neviditeľná podprsenka. Pod ramienkové šaty sa perfektne hodí hladká vystužená podprsenka Padded Bra a pod šaty bez ramienok zase ikonická Wonderbra, v ktorej sa snúbi zvodnosť i pohodlie. Obe sú bezšvové, takže výsledný vzhľad šiat ničím nenarušia.

 

3. Šaty s holým chrbtom a všitá podprsenka

Vyrážate na večierok a chcete sa blysnúť v šatách s holým chrbtom? Nenechajte pokaziť dojem vykukujúcou podprsenkou a jednoducho si ju do šiat všite. Stačí, keď si zaobstaráte dobre padnúcu podprsenku s obvodom bez bočných kostíc, ktorý odstrihnete. Šaty si s podprsenkou, respektíve s košíčkami, vyskúšajte a vyznačte si, kde sa podprsenka stýka so šatami. Na týchto miestach ju potom niekoľkými stehmi k šatám prišite.

 

4. Trik s kancelárskou sponkou

Šaty s prekrížením alebo s inými prestrihmi na chrbte vyzerajú síce úchvatne, vybrať si pod ne vhodnú podprsenku vám však môže prípravy predĺžiť o hodiny. Ak nevlastníte špeciálne strihanú podprsenku, nezúfajte a prizvite si na pomoc obyčajnú kancelársku sponku, ktorou klasické ramienka vzadu spojíte.